Facebook Google+ Twitter

I.N.G.U. - nowy zespół na polskiej scenie muzycznej

Na polskiej scenie muzycznej pojawił się nowy zespół - formacja muzyczna I.N.G.U. Nazwa zespołu, której skrót oznacza "I Never Give Up" jest przesłaniem dla słuchaczy będąc jednocześnie dewizą zespołu.

Logo zespołu / Fot. mat. prasoweI.N.G.U. to jedna z najbardziej obiecujących polskich formacji tworzących muzykę utrzymaną w gatunku pop/rock. Pełna nazwa zespołu, która jest jednocześnie jego dewizą to "I Never Give Up", ma ona mobilizować odbiorców do walki o swoje marzenia.
I.N.G.U. / Fot. mat. prasowe
Zespół I.N.G.U. tworzy dwójka przyjaciół Zbyszek "ZiBiK" Jankowski i Mateusz "Matt" Puton, których połączyła wspólna pasja, jaką jest muzyka i chęć stworzenia unikalnego przedsięwzięcia od podstaw. Śpiewają, bo kochają to robić. Chcą razem tworzyć muzykę, a poprzez nią wyrażać emocje, przekazywać je ze sceny zarażając nimi publiczność. Dla każdego z nich koncert i spotkanie z publicznością jest formą rozrywki, przyjemnością, relaksem, uczuciem spełnienia. Marzą, aby dzięki swoim utworom nie tylko dać się zapamiętać, ale przede wszystkim chcę dzielić się radością, jaką daje im muzyka. Jako wokaliści działają od kilku lat będąc w tym czasie laureatami wielu konkursów i przeglądów muzycznych. Poznali się podczas castingów oraz przy okazji współpracy nad poprzednim projektem - The Biscuit. Po roku działalności uznali, że chcą stworzyć własny projekt mówiąc: "Po The Biscuit uwierzyliśmy we własne możliwości i dostrzegliśmy, że to my sami mamy największy wpływ na swoją przyszłość. Jesteśmy gotowi by z samych podstaw tworzyć własną muzykę, teksty i towarzyszący temu wizerunek, a także cele zespołu. Stąd też nazwa I.N.G.U, która jest skrótem naszej dewizy "I Never Give Up". Nie chcemy się poddawać i takie nastawienie do życia chcielibyśmy obudzić w naszych odbiorcach."

Zespół pracuje również nad materiałem na debiutancką płytę. Są zdolni i chętni do pracy. Do spełnienia swoich marzeń brakuje im jeszcze tylko szczęścia oraz dużo wsparcia ze strony słuchaczy, ale wierzą, że ich muzyka będzie balsamem dla duszy i ekstazą dla ciała.

Więcej o zespole I.N.G.U. przeczytać można w serwisach społecznościowych na: Facebooku oraz Twitterze

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

scluchalem ich na tv toya wpada muzyka w ucho

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie można ich posłuchać na żywo? Fajnie się zapowiadają. Młodzi, przystojni, fajne głosy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.