Facebook Google+ Twitter

Inicjatywy samorządowe na rzecz Tybetu w latach 2008-2010

Przed wyborami 21 listopada portal ratujtybet.org publikuje „Raport na temat inicjatyw na rzecz Tybetu podejmowanych przez samorządy w Polsce" opisujący działania przedstawicieli władz różnego szczebla związane z sytuacją w Tybecie.

Radny Dzielnicy Wola (Warszawa) Michał Kubiak składa wniosek o nadanie nazwy Ronda Wolnego Tybetu prezentując tybetańską flagę narodową: „za taki gest w Tybecie można trafić na wiele lat do więzienia” / Fot. ratujtybet.orgInicjatywy władz na rzecz Tybetu w latach 2008-2010 to wyraz solidarności z prześladowanymi Tybetańczykami oraz sprzeciwu wobec ciągłego łamania praw tego narodu.

Według Programu Tybetańskiego Fundacji Inna Przestrzeń, władze lokalne mogą odgrywać istotną rolę w działaniu na rzecz praw człowieka w skali globalnej, co jest bardzo istotne dla przetrwania Tybetańczyków. Dlatego przed pójściem na wybory 21 listopada warto też przypomieć sobie, że tam potrzebują naszej pomocy, solidarności, dowiedzieć się, jakie inicjatywy były podejmowane i co można obecnie zrobić na lokalnym szczeblu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.