Facebook Google+ Twitter

Innowacje APS S.A. na targach Suwalskiej Strefy Ekonomicznej.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-13 12:34

Notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA prezentuje swoją ofertę podczas pierwszej edycji suwalskich Targów Business to Business pt. "Innowacyjność i nowe technologie jako budowanie przewagi konkurencyjnej w regionie".

Organizatorami przedsięwzięcia są Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA i firma Prospect Publisher. Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców, inwestorów oraz instytucji i osób, zainteresowanych rozwojem gospodarczym i tworzeniem stanowisk pracy w regionach, których tereny objęte są działalnością SSSE. Targi to okazja nie tylko do prezentacji i promocji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych na stoiskach, ale także poprzez udział w merytorycznej dyskusji oraz - w części interaktywnej - w strefie warsztatów i prezentacji.
Swoja ofertę prezentuje tam jedna z najbardziej innowacyjnych firm Podlasia – Automatyka Pomiary Sterowanie SA.
- Firmy działające w takich miejscach jak, SSSE są twórcze i innowacyjne. To niepokorny biznes, który chce coś zmieniać, udoskonalać, modernizować. Dlatego nasza obecność na tych targach jest naturalna - jesteśmy tam ze względu na te firmy – mówi prezes APS Bogusław Łącki.
APS SA, która od dawna współpracuje z regionalnymi kontrahentami liczy na odświeżenie kontaktów z nimi i nawiązanie współpracy z kolejnymi, potencjalnymi klientami.
- Prezentujemy firmę od strony innowacyjności, a naszym celem jest wyrobienie konkurencyjnej pozycji na tym rynku i pozyskanie nowych zleceń z zakresu utrzymania ruchu, automatyki procesów technologicznych i przemysłowych oraz modernizacji procesów produkcyjnych – dodaje Zbigniew Gadomer, specjalista ds. handlowych w APS SA.
Targi B2B są jednym z największych wydarzeń gospodarczych w regionie północno-wschodniej Polski; odbywają się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach.
(Ida Szwaczko)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.