Facebook Google+ Twitter

Innowacyjne technologie Under Armour - Hike.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-18 11:09

Amerykański producent firmy Under Armour zapewnia szereg odzieży sportowej na każdą porę roku. Odzież atrakcyjna wedle wielu osób to taka, która jest w szczególności praktyczna, dopasowana do budowy ciała, transportująca pot z powierzchni.
Sklep sportowy
hike.pl prezentuje: Innowacyjne technologie stosowane w odzieży Under Armour


Amerykańska firma proponuje ubiór sportowy na każdą porę roku, od upalnego lata po mroźną zimę. Nie bywa ważne w jakich warunkach trenujemy – zawsze mamy zapewniony komfort, swobodę ruchów i suche ciało. Odprowadzenie wilgoci, swobodny przepływ powietrza, perfekcyjne dopasowanie do sylwetki, wyróżniający się wygląd – to cechy dzięki którym odzież jest doceniona poprzez
wielu aktywnych fizycznie ludzi na całym świecie.
Under Armour oferuje kilka zaawansowanych rozwiązań jak np. Catalyst - ekologiczny proces wykorzystującą jeszcze raz polimery odzyskane z butelek Pet czy również technologię Under Armour
ColdBlack, zapobiegającą zbytniemu nagrzewaniu się ciała w ciemnej odzieży i zabezpieczającej przed promieniowaniem UV.
W tej części artykułu spróbujemy przybliżyć różne systemy transportu wilgoci z powierzchni skóry, używane w produktach amerykańskiego producenta.

Producent Under Armour proponuje trzy systemy zależnie od temperatury otoczenia:
HeatGear to lekki materiał utworzony na podstawie mikrofibry przydzielony na wysokie temperatury lub na halę. Mikrofibra to specjalny utworzony przy użyciu innowacyjnych technologii typ mikrowłókna, składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo drobnych włókien.
Koszulka termoaktywna
Under Armour.
Under Armour">
Zastosowany proces transportu wilgoci ochładza i osusza organizm przenosi pot z powierzchni ciała na zewnątrz tkaniny i przyspiesza jego wyparowywanie. W efekcie optymalizuje temperaturę ciała i utrzymuje je w dobrej formie zwłaszcza podczas ćwiczeń, treningu czy sportowej rywalizacji.
ColdGear to ciepły dwustronny materiał wchłaniający wilgoć i zatrzymująca ciepło przy ciele w niedużych temperaturach. W rezultacie organizm się nie oziębia a pot zostaje skutecznie wyeliminowany z powierzchni skóry.

Under Armour">

Została zaprojektowana tak, aby doskonale dostosować się do ciała regulować jego temperaturę oraz redukować zmęczenie mięśni.
Wśród wyżej omawianych technologii ma miejsce również seria odzieży „AllseasonGear”– która sprawdza się w zmieniających się temperaturach przez cały sezon. Materiał ten przystosowuje się do zmieniających się warunków pogodowych zabezpieczając organizm przed nadmierną wilgocią.

(Sklep sportowy Hike.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.