Facebook Google+ Twitter

Innowacyjny biznes z potworem - zaproszenie na spotkanie Move -up

Znów będzie innowacyjnie, inspirująco, a być może i zabawnie, bo podczas spotkania z cyklu Move up gościem będzie prawdziwa GoDealla.

Impreza jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych tematyką innowacyjnego biznesu i odbędzie się 4. października w Poznaniu w
Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa o 16.30 – 20.00.

GoDealla powstała dwa lata temu. Jako startup, mogła osiągnąć wszystko i… nic, jednak innowacyjność koncepcji, podejście nieco z przymrużeniem oka, a jednocześnie solidne wykonanie oparte o wiedzę na temat wykorzystania nowoczesnych technologii pozwoliły serwisowi www.GoDealla.pl stanąć na nogi. - To kolejna poznańska firma, która osiąga sukces dzięki innowacyjności i która będzie gościem naszego piątego już spotkania z cyklu Move up – Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce, realizowanego przez Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego – mówi Jacek Kornosz, pomysłodawca projektu z Arena Consulting Group. – Celem tych spotkań jest nie tylko prezentacja koncepcji, modelu biznesu, planów na przyszłość zaproszonej firmy, ale przede wszystkim zainspirowanie uczestników, wywołanie dyskusji na temat innowacyjności, czy raczej postawienie głośno pytania, czy biznes, który nie stawia na innowacje, w dłuższej perspektywie ma szansę na rynku? – dodaje.

Czym jest GoDealla?

Serwisy zakupów grupowych wkroczyły do Polski nagle, głośno i niemalże… grupowo, zyskując popularność oferowanymi promocjami, dużymi zniżkami i zdobywając wielu zwolenników i tylu samo, jak nie więcej, przeciwników. Tyle szumu nie bierze się znikąd, bo wakacje za pół ceny czy kolacja w ulubionej restauracji z dużą zniżką kuszą każdego. Dla wszystkich stron coś dobrego – klient ma taniej, dla ofertodawców to sposób na wypromowanie się, a dla serwisów zakupów grupowych – zysk. Tymczasem nad nimi wszystkimi czuwa www.GoDealla.pl, pierwszy i największy agregator ofert zakupów grupowych w Polsce, który zbiera poszczególne oferty z serwisów, porządkuje i przesyła w formie spersonalizowanych mailingów do zainteresowanych użytkowników. Nie jest kolejnym bezpośrednim sprzedawcą ofert, nie konkuruje na rynku zakupów grupowych, ale spina wszystkie elementy układanki w uporządkowaną, przejrzystą całość. Ta koncepcja pozwoliła GoDealli osiągnąć zaledwie w ciągu kilkunastu miesięcy pozycję lidera rynku i umożliwia dalszy rozwój.

Move up – rusz w kierunku
innowacji

Move - up - Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce to swoista akademia udanego biznesu opartego o innowacyjne koncepcje. Jest adresowany do kadry kierowniczej małych i średnich firm, a także do osób, które dopiero myślą o biznesie. Najważniejszy jest jednak otwarty umysł i chęć poszerzania wiedzy czy też nawiązywania nowych kontaktów. – Rynek innowacji zdecydowanie się rozwija, inicjatywy takie jak Move up z jednej strony uświadamiają, że innowacje są kierunkiem, któremu już nie tylko warto się przyjrzeć, ale wręcz w nim zanurzyć. Możliwość spotkania osób, które myślą innowacyjnie i wymiana doświadczeń lub choćby twórcza obserwacja
z pewnością zaowocują
w przyszłości – zapewniają organizatorzy. Uczestnicy najbliższego spotkania poznają genezę powstawania zaproszonej firmy, kamienie milowe, problemy i sukcesy, a także będą mieli możliwość zadać pytania na forum i podczas swobodnych rozmów w kuluarach. Gościem będzie Pan Kamil Kaniuk, opiekun www.GoDealla.pl.

Najbliższy, piąty już Move-up odbędzie się w czwartek 4 października godzinach 16.30-20.00, w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu, w sali 340. Aby wziąć udział w imprezie wystarczy wejść na stronę projektu www.move-up.pl, kliknąć w zakładkę „zapisz się” w prawym górnym rogu strony i wypełnić formularz lub też przesłać zgłoszenie mailem na adres kontakt@wzpp.org.pl do dnia 30.09.2012.
___________________________________________________________________O Move - up
Move - up - Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce to swoista akademia udanego biznesu opartego o innowacyjne koncepcje. Organizatorem cyklu jest Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego, przy finansowym wsparciu Multibanku. Projekt jest objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka. Oprawę merytoryczną zapewnia Arena Consulting Group.

O WZPP
WZPP – Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych to organizacja, której celem jest reprezentowanie oraz wspieranie lokalnych firm i przedsiębiorców zrzeszonych w WZPP wobec organów władzy, administracji państwowej i związków zawodowych. Ułatwiając dostęp do wiedzy, działając na rzecz i pomagając przedsiębiorcom służy harmonijnej współpracy pomiędzy pracodawcami a pracownikami, biznesem a światem nauki i wspiera rozwój gospodarki wolnorynkowej. To organizacja dla przedsiębiorców niezależnie od etapu rozwoju ich firmy, oferująca tzw. ścieżki wsparcia zarówno początkującym jak i wytrawnym przedsiębiorstwom na rynku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.