Facebook Google+ Twitter

Innowacyjny prezydent - "Bloguje dla Mieszkańców"

Wielu z nas coraz częściej zadaje sobie pytanie, co to jest blog. Mieczysław Kieca - prezydent Wodzisławia Śląskiego stawia na bloga jako innowacyjny sposób komunikacji z mieszkańcami.

zdjęcie przedstawia bloga www.kieca.pl/blog / Fot. Radosław TypekInnowacyjność to coraz częstsza forma przekazu pewnych informacji.
Wodzisławski prezydent, notabene najmłodszy prezydent w Polsce - Mieczysław Kieca, stworzył właśnie swojego bloga, na którym pisze: "Chciałbym, aby mój blog był miejscem, gdzie odwiedzający poznają mnie jako mieszkańca Wodzisławia Śląskiego - najpiękniejszego miasta w Polsce, a nie tylko jako prezydenta miasta". Bardzo ambitne wyzwanie i godne do naśladowania. Ciekawe co na to internauci.

Blog prezydenta funkcjonuje dopiero drugi tydzień, ma zaledwie 3 wpisy i kilka komentarzy. Zastanawia mnie fakt, czy osoba prezydenta-wodzisławianina trafi do mieszkańców w tej formie? Sam pomysł uważam za innowacyjny, nie każdego stać na ukazanie swojej osoby "po godzinach" tak jak to zrobił prezydent Kieca. Co na to mieszkańcy. Pewnie czas pokaże ilu zwolenników ma Młody prezydent a ilu przeciwników. Czy w mieście wygra Duma Ambicja Rozwój, czy też pozostanie tradycyjne tylko "Gdybanie", czas pokaże

To nie pierwszy innowacyjny pomysł prezydenta Wodzisławia, można też wspomnieć o Wirtualnej wędrówce czy też o Wodziku - maskotce promującej Południową Bramę Polski - Wodzisław Śląski.

Ciekawe czym nas zaskoczy jeszcze ta niewątpliwie barwna postać, młody prezydent Mieczysław Kieca?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

blog to porażka jego zamknięcie po 2.5 miesiąca to klęska Kiecy z punktu widzenia działań PR. dziwi mnie to, że go zamknął. Mietek moja rada to wróć do niego ale w innej oprawie graficznej, z nowym skryptem wtedy się jeszcze wykaraskasz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.