Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20814 miejsce

Innowacyjny "Słodki Kącik"

W dzisiejszych czasach, gdzie wszystko jest nieco "instant", gdzie wielu tęskni za smakami i jakością słodkości z dziecięcych lat, brak jest niestety kawiarni, cukierni gdzie można spotkać prawdziwie domowe wypieki.

Słodki Kącik / Fot. archiwum Menu GroupWychodząc temu wyzwaniu naprzeciw, postanowiono stworzyć "Słodki Kącik"- miejsce nie tylko miejsce z duszą, ale z równie pysznymi wypiekami, gdzie do wszystkiego co zostanie stworzone, włożone zostanie serce, dbając by rodzime, polskie receptury zachowywały swój tradycyjny charakter.

"Słodki Kącik" w tym wszystkim jest też innowacyjny, starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i ciągle zmieniających się gustów. Firma oferuje produkty dla dzieci, niskocukrowe, bez barwników, konserwantów i chemicznych dodatków. Wszystko wypiekane jest na miejscu w kawiarni. N oczach klientów powstają pyszne ciasta, ciasteczka, desery, a zapach wydobywający się z pieca wabi już od początku ulicy, przy której mieści się firma.

Słodki Kącik / Fot. archiwum Menu Group Naczelną zasadą pracy przedsiębiorstwa jest by dawać klientom "więcej niż". To właśnie do obsługi klienta przywiązuje się tu największą uwagę, starając się troszczyć się i dbać o konsumentów. W kawiarni serwowana jest także przepyszna kawa, herbata oraz czekolada. Personel firmy jest regularnie szkolony, przez najlepszych baristów, tak aby każdy gość czuł się jak w domu.

Klientami są głównie sąsiedzi - mieszkańcy, pracownicy i właściciele lokalnych firm, ale nie brak też coraz to bardziej powiększającego się grona klientów z całego Krakowa a także innych miast w Polsce i na świecie.

Słodki Kącik / Fot. archiwum Menu Group Regularnie wypieki ze Słodkiego Kącika, tj. np. makowce kupują klienci zamieszkujący poza granicami kraju. Słodkości produkowane tu gościły już na stołach w Anglii, Francji, Szwajcarii, Kanady czy USA.

Zadaniem firmy jest sprawić by klienci czuli się wyjątkowo i by byli niesamowicie ugoszczeni, a może to dlatego, że dewiza firmy brzmi: "My nie sprzedajemy jedzenia. My sprzedajemy szczęście."

Ponadto, "Słodki Kącik" nawiązał współpracę z Ogólnopolskim Klastrem Innowacyjnych Przedsiębiorstw, dzięki czemu możliwy będzie dalszy rozwój przedsiębiorstwa, uwzględniający poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie oferowanych produktów i usług z nimi związanych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.