Facebook Google+ Twitter

Ino-Rock Festival już 31 sierpnia w Inowrocławiu!

Wydawnictwo Rock-Serwis Piotr Kosiński przypomina, że już za tydzień odbędzie się tegoroczna edycja najsympatyczniejszego letniego festiwalu w Polsce - festiwalu INO-ROCK, w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu.

 / Fot. Materiały prasoweSkład tegorocznego festiwalu przedstawia sie następująco:


Riverside

Mostly Autumn (prog-folk rock z Wielkiej Brytanii)

Anglagard (czołowy przedstawiciel nurtu avant-prog-folk-psych rock ze Szwecji)

Believe

Osada Vida31.08.2013 Inowrocław, Teatr Letni, godz. 16:30

Sprzedaż biletów: na www.rockserwis.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach EMPiK, Media Markt i Saturn, punktach sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl ) na terenie całego kraju, także w Inowrocławiu - w sklepie Forte, Kujawskim Centrum Kultury i w kasie Teatru Letniego w dniu festiwalu.

Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo "Rock-Serwis".

Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego. Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach.

Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi. Podczas dotychczasowych pięciu edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett Band, Hawkwind, Focus, Anathema, Brendan Perry, Riverside, Pain Of Salvation, Ozric Tentacles, Nosound, Airbag, Gazpacho, The Pineapple Thief, Soen, Wolf People, Quidam, Indukti, Tune, After, Votum, Lebowski i hipiersoniK.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.