Facebook Google+ Twitter

Instagram usunął półnagie zdjęcia nastolatki. Powodem była jej otyłość?

Studentka z Ohio umieściła w serwisie Instagram swoje zdjęcia w bikini. Administratorzy serwisu usunęli fotografie. Dziewczyna uważa, że powodem ich skasowania była jej nadwaga.

 / Fot. Anna KaczmarczykWedług administratorów serwisu Instagram 19-letnia Amerykanka publikując półnagie zdjęcia z łazienki naruszyła regulamin. Oprócz zdjęć, skasowano również profil Samm Newmann. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że na Instagramie można znaleźć setki tysięcy zdjęć półnagich kobiet i nikt nie wpadł na pomysł, by je usuwać. Zdaniem Amerykanki powód ingerencji serwisu jest prosty: problemem była jej nadwaga.

Po co Newmann zamieszczała zdjęcia wykonane w łazience? Twierdzi, że uznawała serwis za bezpieczny, a publikacja fotografii tego typu fotografii to forma leczenia się z kompleksów - czytamy w serwise Wyborcza.pl.

Pracownicy Instagramu w toku doniesień medialnych o usunięciu zdjęć zaczęli łagodzić stanowisko. Nie ma już mowy o naruszeniu regulaminu. Profil i zdjęcia miały zostać skasowane przez pomyłkę. Konto zostało przywrócone, a studentka otrzymała przeprosiny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.