Facebook Google+ Twitter

Inteligentny strajk młodych programistów

Młodzi ludzie, którzy rywalizowali ze sobą staczając kolejne intelektualne bitwy w grze GameForge, wpadli na doskonały pomysł. Zjednoczyli się i wysunęli parę postulatów do informatyków i programistów zarządzających GameForg. Nie zgadzali się, bowiem m.in. na to, że intelektualna rywalizacja mogła być pokonana przez gracza, który wykupił sobie konto PRO.

Zdjęcie Panelu gry / Fot. TofikGame.comJak mówi Kamil Kowalski, jeden z autorów projektu, niespełna dwudziestolatek: Większość młodych ludzi nie stać na aktywacje płatnych kont, a w dobie kryzysu i rodzice patrzą na każdy grosz. Dlatego też stworzyliśmy własny projekt, którego nazwaliśmy TofikGame.com.

TofikGame.com to gra strategiczna dalekiego zasięgu z nowoczesnym silnikiem zaprogramowanym w PHP i MSQL. Jest zupełnie darmowa, a działa na tych samych zasadach, co oGame...

TofikGame to nie jest jedna z tych gier, która uczy młodych ludzi przemocy czy nienawiści. Tam nie leje się krew i nie ma niezdrowej rywalizacji. To gra strategiczna, która uczy podejmowania rozważnych i dobrze przemyślanych decyzji.

Wygląd panelu Gry / Fot. TofikGame.comNajmłodszym w zespole jest trzynastolatek Patryk Wegrzynek – programista PHP. W tym roku jak zwykle w szkole otrzyma świadectwo z czerwonym paskiem.
- Ta gra ma być wybitną formą strajku. Już niedługo uruchamiamy Tofikową Rozgłośnię – internetowe radio naszej gry. To niewiarygodne, że udaje nam się nad tym wszystkim zapanować. Konkurujemy, bowiem z prawdziwym imperium, gdzie zatrudnieni są inżynierowie informatyki i znani programiści o międzynarodowej renomie. Najwyraźniej chęć udowodnienia naszych racji firmie GameForge dodaje nam skrzydeł.

TofikGame.com, tak samo jak oGame, jest grą MMOSG (Massie Multiplayer Online Strategic Game), w której gracz wciela się w rolę potężnego imperatora. Sam decyduje o rozwoju swojego imperium, budując floty zdobywa Uniwersum. Gra dzieli się na wszechświaty, galaktyki, układy słoneczne i planety. Codziennie dołączają do nas nowi gracze, którzy zarazem dzielą się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami. Cieszy nas to, że bardzo dużo pochlebnych opinii otrzymujemy na naszym forum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.