Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12014 miejsce

Interaktywni łowcy piłkarskich talentów

Każdy młody piłkarz marzy o tym, by zagrać na stadionach pierwszoligowych klubów. Do niedawna tylko nieliczni zawodnicy mieli szansę zaprezentowania się Łowcom Talentów, jednak w dobie internetu staje się to o wiele prostsze.

 / Fot. Tomasz SerafinInternet w dzisiejszych czasach jest jednym z najpopularniejszych mediów na naszym globie. Wkracza on niemalże w każdą dziedzinę naszego życia. W tym również w sport, jednocześnie pokazując jego zupełnie inne oblicze - łamiąc dotychczasowe stereotypy.

Od niespełna roku w internecie można odnaleźć portal internetowy pilkacv.pl. Jaki jest główny cel serwisu? Bezpłatna promocja piłkarzy oraz możliwość zaprezentowania ich umiejętności szerokiemu światku piłkarskiemu. Jest to jedyny tego typu projekt nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Rejestrując się na pilkacv.pl każdy zawodnik jednocześnie uzupełnia swoje piłkarskie CV opisując w nim podstawowe informacje na swój temat oraz dotychczasowe doświadczenie. Dodatkowo każdy futbolista ma możliwość (również bezpłatnego) zamieszczania swoich zdjęć oraz filmów z meczy, treningów, w których uczestniczył lub po prostu produkcji pokazujących jego umiejętności. Dzięki skorzystaniu ze wszystkich możliwości opisu samego siebie, łowcy talentów oraz managerowie piłkarscy mają możliwość wstępnego ocenienia umiejętności danego zawodnika oraz skonfrontowanie ich z realiami na murawie.

Obecnie w portalu umieszczonych jest grubo ponad pół tysiąca piłkarskich CV i z dnia na dzień ta liczba zwiększa się. Przełomowym dniem dla portalu stał się 25 maja 2008 roku, kiedy to pilkacv.pl rozpoczął współpracę z kancelarią sportową Mark&Law. Kancelaria podpisała już umowy z kilkoma graczami zarejestrowanymi w serwisie, dzięki czemu zawodnicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Czy istnienie takiego portalu jednak ma sens? Jak wspomina jeden z właścicieli portalu - Marek Urbański - W Polsce posiadamy tysiące, jeśli nawet nie setki tysięcy niesamowitych talentów. Naszym problemem jest niestety niemożność dotarcia do nich co, mamy nadzieję, niebawem ulegnie zmianie dzięki pilkacv.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.