Facebook Google+ Twitter

Intercity zachęca pasażerów do udziału w akcji "Czysty wagon"

Zarząd Intercity zachęca swoich klientów do przesyłania zdjęć i filmów wykonanych telefonami komórkowym w wagonach tego przewoźnika kolejowego. Ma to pomóc w podniesieniu poziomu czystości pociągów. Akcja potrwa do 10 grudnia br.

Spółka Intercity ogłosiła dziś na swojej stronie internetowej akcję "Czysty wagon", której celem jest poprawa komfortu i jakości podróżowania. Przedsięwzięcie adresowane jest przede wszystkim do pasażerów, którzy proszeni są o dokonanie oceny czystości przedziałów, korytarzy i toalet oraz przekazanie swoich spostrzeżeń do przewoźnika. Intercity czeka na zdjęcia i filmy, które można wysłać mailem na adres czystywagon@intercity.pl lub MMS-em na specjalny numer 697 01 01 70. Autorzy materiałów proszeni są o dołączenie opisu, z którego powinno wynikać, kiedy i w jakim pociągu sytuacja miała miejsce.

"Chcemy, aby akcja "Czysty Wagon" była odpowiedzią na potrzeby pasażerów. Pragniemy się zmieniać i dostosowywać nasze standardy do oczekiwań klientów. Ich opinia jest dla nas bardzo ważna, a dzięki płynącym z ich informacji wnioskom zależy nam na poprawie jakości naszych usług" - ogłosiła na portalu Spółki PKP Intercity Małgorzata Sitkowska, rzecznik prasowy.

Dyrektor Biura Przewozów Intercity, Jarosław Gacki dodaje, że organizatorom akcji zależy na rzetelnym opisie zdjęcia lub filmu, co ma umożliwić precyzyjne określenie na jakim etapie podróży pojawił się problem i czego dotyczył.

W akcję "Czysty wagon" zaangażowani będą również upoważnieni pracownicy spółki, którzy będą dokonywać własnych, szczegółowych kontroli czystości taboru.

Cała akcja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy rozpoczął się dziś i potrwa do 10 grudnia br. Po nim zostanie przygotowany raport, który ma być pomocą w opracowaniu planu wdrażania zmian oraz udogodnień dla klientów. W drugim etapie akcji zostanie utworzony stały adres mailowy oraz numer telefonu, pod którym będzie można zgłaszać uwagi dotyczące czystości w pociągach.

Więcej o akcji "Czysty wagon" można przeczytać na stronie internetowej Intercity.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.