Facebook Google+ Twitter

Interesujesz się modą? Zgłoś się do Modowej Bitwy Miast i zgarnij nagrody!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-17 10:24

Modowa Bitwa Miast trwa. Nie przegap etapu zgłoszeń i prześlij zdjęcia swoich stylizacji już dziś! Na zwycięzców czekają wyjazd na Fashion Week i wiele atrakcyjnych nagród m.in. hafciarka komputerowa oraz bon o wartości 2500 zł na stylizację oraz zakupy w sklepie S Ivory Multibrand.

 / Fot. Sylwia DąbrowaNasze Miasto po raz drugi wyłoni najlepiej ubrane miasto w Polsce. W szranki staną mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Trójmiasta, Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Lublina.

W pierwszy etapie konkursu uczestnicy mają za zadanie nadsyłanie zgłoszeń w postaci zdjęć swojej wystylizowanej sylwetki. Następnie w wyniku głosowania internautów wyłaniani są zwycięzcy z danych miast, którzy biorą udział w finałowym głosowaniu, które wyłoni zwycięzcę Modowej Bitwy Miast.

Link do zgłoszeń: kliknij tutaj

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem strony NaszeMiasto.pl oraz Facebook. Finaliści konkursu będą mogli również zdobyć dodatkowe punkty za realizację zadań w trakcie ich pobytu na Fashion Week w Łodzi, gdzie zostaną ocenieni przez jury wskazane przez FashionPhilosophy.

Zwycięzcy pierwszego etapu zostaną nagrodzeni maszynami do szycia marki Janome oraz zaproszeniami na łódzki Fashion Week. Natomiast zwycięzca Modowej Bitwy Miast otrzyma hafciarkę komputerową Janome o wartości 8500 zł oraz bon o wartości 2500 zł na stylizację oraz zakupy w sklepie S Ivory Multibrand.

W pierwszej edycji Modowej Bitwy Miast wzięło udział ponad 300 blogerów i fanów mody z całej Polski. Reprezentowali styl ośmiu największych miast, a ich zmagania na naszych stronach internetowych śledziło kilkaset tysięcy osób. W tym roku będzie podobnie. Chcemy poznać wasz styl! – Ten plebiscyt jest wyzwaniem, szansą na pokazanie siebie, jednocześnie reprezentując styl swojego miasta – mówi Wiktoria Celmer, ubiegłoroczna uczestniczka, a tegoroczna mentorka Modowej Bitwy Miast w Warszawie. To ona będzie wam kibicować.

Nasz plebiscyt to także ciekawe osobowości ze świata mody. Współpracują z nami i zasiadają w jury m.in. Joanna Tracz, stylistka i doradczyni modowa z Wrocławia, Roksana Tekieli, autorka bloga Roksana-t.blogspot.com, a mentorką w Trójmieście została Sylwia Zaręba z Shinysyl.com. Gotowi na modową przygodę? Czekamy na zdjęcia waszych stylizacji!

Więcej informacji o konkursie i nagrodach: tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.