Facebook Google+ Twitter

International Pillow Fight Day. 11 kwietnia na froncie poduszkowej wojny naprzeciwko siebie staną przyjaciele i wrogowie

Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław i Warszawa staną się 11 kwietnia areną zmagań wojennych w ramach Międzynarodowego Dnia Walki na Poduszki. Zabierz przyjaciela lub najgorszego wroga - i poduszki...

https://flic.kr/p/nTrUZt / Fot. Nuno Conceição/CC BY SA 2.0Zasady są proste. Walczą tylko osoby wyposażone w poduszki. Nie ma mowy o atakowaniu osób postronnych. Poduszki powinny być miękkie. Okularnicy muszą pamiętać o zdjęciu szkieł. Impreza przeznaczona jest dla ludzi w każdym wieku, a walka rozpocznie się na sygnał.

Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki obchodzony jest 11 kwietnia. Z tej okazji o godzinie 13 na wrocławskiej, krakowskiej i gdańskiej starówce dojdzie do wojny. Poduszkowi wojownicy z Poznania spotkają się nad Jeziorem Maltańskim, a warszawiacy pod Pałacem Kultury i Nauki.

Impreza ma być celebracją wiosny. Organizatorzy podali mało precyzyjne miejsce spotkania, bo - jak napisali - "uczestnicy z poduszkami będą łatwo rozpoznawalni".

Udział w wydarzeniu zadeklarowało poprzez Facebookaprawie 6 tys. osób z Wrocławia, ponad 6 tys. z Poznania, 8 tys. z Warszawy i 12 tys. z Krakowa.

Organizatorzy chcą zadbać o czystość w przestrzeni publicznej po walce, dlatego proszą uczestników, by zabrali ze sobą worek na śmieci. O bezpieczeństwo mają zadbać sami uczestnicy.

Czytaj także: Instragram zaprezentował aplikację Layout. Stwórz własny kolaż ze zdjęć zrobionych smartfonem


Walka ma potrwać około 2 godzin lub do momentu, gdy uczestnicy znużą się batalią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I to jest news dnia? Wydarzenie z facebooka a właściwie jego zapowiedź?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.