Facebook Google+ Twitter

Internauci kpią z Macierewicza. "Putin" dzwonił do polityka PiS

Internauci przeprowadzili atak na konferencję zespołu Antoniego Macierewicza. Polityk PiS na konferencji łączył się z ekspertami na Skypie z publicznego konta, co rychło wykorzystali żartownisie. Do Macierewicza dzwonił m.in. "Putin" czy Goguś.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiNa konferencji Antoni Macierewicz łączył się ze swoimi ekspertami za pośrednictwem Skype'a, popularnego komunikatora. Niestety, nazwa konta nie została zaszyfrowana, co potoczyło za sobą lawinę wydarzeń.

Internauci szybko się zorientowali, że do Macierewicza można zadzwonić i wykorzystali ten fakt, łącząc się z zespołem ekspertów. Ci nie nadążali z odrzucaniem połączeń.

Internauci dzwonili z fałszywych kont, m.in. "Władimira Putina", czy "Gogusia".

"Znaleźliśmy się w sytuacji, w której istnieje silna wolna, żeby uniemożliwić zapoznanie się z tym materiałem" - powiedział po konferencji Antoni Macierewicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

??? A jakie są wiarygodne i oryginalne? Problem polega na tym, że PiS wykorzystuje tragedię do celów politycznych a karmione społeczeństwo bredniami, jest głodne nowych sensacji.
Dzięki tak nakręconemu mechanizmowi, od lat musimy słuchać bzdur i czuć niesmak odgrzewanych na wolnym pseudo sensacji o smoleńskiej tragedii. Role pierwszego kucharza piastuje dumnie Macierewicz, pieprząc i soląc nieustannie, gdzie Kaczyński jako szef tej obskurnej restauracji nakłania go do nie przerywania doprawiania i tak już zepsutej potrawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze to nie są wiarygodne i oryginalne źródła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uśmiać się można … „Niestety ślepo nie wierzę Rosjanom.” ale tzw. Zespołowi parlamentarnemu, to wierzy, który to zespół, nawiasem mówiąc nie jest żadną komisją sejmową, żadnym poważnym gremium ekspertów. To zbiór amatorów z groteskowym pociągiem do teorii spiskowych, którym już teraz, należy wystawić wariackie papiery. Takich zespołów jest mnóstwo w polskim sejmie, bo każdy je może założyć.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=ZESPOLY&NrKadencji=7

Państwo, którego obywatele podważają raport własnych ekspertów, własnej prokuratury, którzy opluwają i wyzywają od zdrajców własny rząd i Prezydenta, takie państwo nie ma żadnej przyszłości.
"dajcie polakom rządzić a sami się wykończą" !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, najpierw niech Pan je łaskawie "odgrzebie", potem być może zrozumie dlaczego jest ich więcej niż jeden. Wiem, że trudniej jest coś znaleźć niż napisać komentarz. Co do uznania czy są one wiarygodne, to jest osobista sprawa każdego zainteresowanego. Ale są, póki co innych nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jurku, i słusznie! Tylko niech Kaczyński, Macierewicz i cała elita PiS-u użyje swoich wpływów do odzyskania skrzynek. Póki co są nie mniej nieudolni niż pozostali pryncypałowie w Państwie.
Dopiero po stwierdzeniu manipulacji niech wszczynają larum. Może okazać się również, że Rosjanie bardzo rzetelnie podeszli do tematu.
Od kilku lat PiS gra na emocjach i jest nie mniej wiarygodny niż Rosjanie. Wręcz się ośmiesza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"stenogramy są ogólnie dostępne w sieci (jest ich kilka)". To rzeczywiście jak w sieci krąży kilka wersji z tego samego zapisu to są one bardzo wiarygodne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo, stenogramy są ogólnie dostępne w sieci (jest ich kilka), ja bodajże zapoznałem się ze stenogramem sporządzonym przez Rosjan (już nie pamiętam dokładnie)
Nie są one żadną tajemnicą, wystarczy poszperać w sieci. Ja to zrobiłem już dawno. Pliki są zapisane w formacie pdf zajmują około 90 stron maszynopisu i jakieś 40 MB objętości (można sobie ściągnąć na własny komputer)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli czarne skrzynki wrócą do Polski i będą przebadane co do autentyczności nagrań wówczas możemy rozmawiać. Niestety ślepo nie wierzę Rosjanom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze jak to się stało, że miał dostęp do oryginalnych dowodów rzeczowych? Połowa mędrców zw. z katastrofą widziała je tylko w tv?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem ilu z Was czytało zapis z czarnych skrzynek. Ja czytałem i żaden Kaczyński, Macierewicz ani inny ~ewicz nie jest w stanie przekonać mnie do swoich wybujałych wizji o wybuchach, zamachach, spiskach etc.
Zamiast ślepo słuchać Macierewicza zachęcam jego zwolenników do zapoznania się z tragiczną lekturą dotyczącą lotu, aż do samego końca. Wniosek może się nasuwać wyłącznie jeden i z całą pewnością nie jest on zgodny z bredniami wypowiadanymi publicznie przez Macierewicza i jemu podobnych oratorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.