Facebook Google+ Twitter

Internauci o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu

Czytając "wojnę" poglądów na temat planowanych na niedzielę uroczystości pogrzebowych pary prezydenckiej można stracić nadzieję, że ten dramat odmieni cały nasz kraj na lepsze... Przywołam tu kilka cytatów z "sieci".

Cytaty podaję z zachowaniem oryginalnej pisowni. Jakość cytatu jest zależna od poziomu intelektualnego oraz emocjonalnego autora, po każdym cytacie podaję link: Taki "dowcip" znalazła pewna forumowiczka w sieci:

"Ranek dnia następnego po złożeniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego do krypty wawelskiej. Ciało prezydenta zostaje znalezione na dziedzińcu. Odbywa się pośpieszny powtórny pochówek. Następnego dnia sytuacja powtarza się. Na trzecią noc w krypcie zainstalowano monitoring. Nad rankiem Prezydent znów zostaje znaleziony poza Wawelem, więc pracownicy zamku przeglądają nagranie. A na nim o północy powstaje Marszałek Piłsudski i wyprowadza Prezydenta na zewnątrz krzycząc:

- Obiecywałeś trzy miliony mieszkań to znajdź sobie teraz własne!". http://e-teatr.net/temat/4661/s/2

Kolejny internauta: "Czemu się Dziwisz? Kardynał mauzoleum narodowym jakim jest Wawel dysponuje jak własnym mieniem. WAWEL należy do narodu więc kardynał nie miał prawa tak postąpić a dotychczasowi prezydenci byli chowani w katedrze warszawskiej. Ten człowiek ma fałszywe usta ponieważ swoją decyzją naruszył powagę chwili i żałobę po ofiarach tragedii, zamiast połączyć podzielił i skłócił oraz odebrał cześć Kościuszce i Piłsudskiemu".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,oid,16199762,title,Niegodni-krolow-Internauci-o-pochowku-na-Wawelu,wid,12170679,opinie.html

I kolejny: "Kaczyński na Wawelu? Dlaczego? Po co? Wczoraj byłam wściekła, dzisiaj płaczę nad tą decyzją. Decyzją, której nie poparł Naród. Naturalnie wezmę udział w proteście na Franciszkańskiej. Nie można inaczej!". http://wiadomosci.wp.pl/gid,12168813,img,12169031,oid,16162099,opinie.html

I następny: "na wawelu bez przesady jestem z Krakowa i na pogrzeb nie idę w piątek i sobotę imprezuję" http://forum.szafa.pl/7/1643954/para-prezydencka-na-wawelu-.html

I znów: "ja się obawiam że smok wawelski nie będzie z tego faktu zadowolony".
http://www.24opole.pl/?id=wiadomosci_informacje&news=4163&Opolanie_w_%BFa%B3obie

(...)

I tak można niemalże w nieskończoność cytować taki poziom dialogów w internecie, to przerażające, wstyd, wierzyłam w nas, ale już nie wierzę... Zwracam się z prośbą do moderatorów wszelkich forum internetowych nie dopuszczajcie do publikacji komentarzy na tym poziomie, to jest odrażające! Żałoba trwa?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

http://zapytaj.com.pl/Category/014,006/2,3622353,Anonimowe_grozby_w_Krakowie_Podczas_pogrzebu_pary_prezydenckiej_maja_byc_rzucane_petardy_i_maja_zaplonac_opony_Czy_jest_to_prawda.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie i podobne komentarze są na wszystkich portalach, na facebooku były "żarty" dramatyczne, a na tym samym portalu dostałem wiadomości kondolencyjny dla całego narodu z Australii, Wielkiej Brytanii i innych Polonii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgorzato. Warto wierzyć w Polaków! Jeżeli zaś chodzi o komentarze tych ludzi, to nie zwracałbym na to większej uwagi. Mają problemy w życiu chcą się wyżyć. Niech to robią - dzięki nim wiemy, że nasza postawa jest słuszna. Trzeba się za nich modlić i tyle. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.