Facebook Google+ Twitter

Internauci wybierają atomową miss

W szóstych już wyborach Atomowej Miss 2009 internauci wybiorą najpiękniejszą kobietę w branży atomowej.

Miss Atom 2008, Julia Nagajewa. / Fot. screen ze strony www.miss2008.nuclear.ru2 lutego ruszył szósty międzynarodowy konkurs na Miss Atom organizowany przez portal Nuclear.ru. W konkursie mogą wziąć udział pracownice korporacji i organizacji związanych z energią atomową, a także studentki fakultetów zbliżonych swym programem do branży.

W konkursie mogą wziąć udział „atomowe” panie z całego świata, jednak w praktyce znaczna większość z nich pochodzi z krajów byłego ZSRR.

Konkurs trwa od 2 lutego do 6 marca. Pierwszy etap to rejestracja kandydatek. Następnie na stronie internetowej konkursu odbędzie się głosowanie, które wyłoni zwyciężczynię.

Jest o co walczyć. Zwyciężczyni konkursu piękności otrzyma tygodniową wycieczkę na Kubę, wicemiss pojedzie na tydzień do Maroko, a drugą wicemiss czeka wycieczka do Chorwacji. Przewidziano dodatkowe nagrody od sponsorów, a wszystko to na uroczystej gali rozdania nagród. / Fot. http://miss2009.nuclear.ru

Konkurs odbywa się po raz szósty. W zeszłym roku Miss Atom została Julia Nagajewa z korporacji Tvel. Galeria tegorocznych kandydatek dostępna na oficjalnej stronie konkursu:
www.miss2009.nuclear.ru

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

witaj to kiedy sie poznamy i spotkamy odpisz sms jak się zdecydujesz pozdrawiam mariusz odpisz sms jak się zdecydujesz tel514016804,Kochać jedną tylko osobę!Uważać za nieszczęście przebywanie z dala od niej!Być gotowym wszystko przecierpieć, byleby tylko być blisko ukochanej.Starać się jej podobać!Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości, to być przy niej przynajmniej myślą.Kochać wszystko, co ją otacza: przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.Pragnąć, by ją chwalono, i nie znosić najmniejszej przygany.Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć, aby wszyscy wierzyli.Pragnąć dla niej znosić niewygody i uważać takie cierpienia za słodkie.Często płakać: z dala od niej - z tęsknoty, przy niej - z radości.Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.Służyć bezinteresownie, nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie jestem romantykiem 38lat lubie gotowac bede grał filmie jako statysta jutro bedzie lepiej pozdrawiam szukam pani

Komentarz został ukrytyrozwiń

To może u nas ogłosić konkurs Miss Tarczy (antyrakietowej) :D ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego to ludzie nie wymyślą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.