Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

113233 miejsce

Internauci znowu odpowiadają na spot PiS

W internecie pojawiła się zmanipulowana wersja nowego spotu PiS. Prezes Jarosław Kaczyński zamyka drzwi do szklanego biurowca, uniemożliwiając wstęp zadowolonym ludziom stojącym przed budynkiem.

W internecie pojawiła się zmanipulowana wersja nowego spotu PiS. Prezes Jarosław Kaczyński zamyka drzwi do szklanego biurowca uniemożliwiając wstęp zadowolonym ludziom stojącym przed budynkiem. Od tej pory do biurowca można wejść jedynie bocznymi drzwiami. Zmienione zostało również hasło, jakie wypowiada na końcu spotu Kaczyński. Zamiast "Chcemy Polski równych szans" w przeróbce pojawia się samo "Chcemy Polski".

Przerobiona wersja nowego spotu PiS przygotowanego w ramach kampanii "informacyjnej" jest krótsza niż oryginał. Film w serwisie youtube.com umieścił anonimowy internauta.



Zobacz też: Słowa prawdy 2. Internauci odpowiadają na spot PiS

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 02.08.2011 23:03

Podobno duPOlizy walą tłumami, aby zagrać szczekające psy w spotach Popaprańców. Prawdali to?

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 26.07.2011 18:31

Co ja widzę, psiarnia platformerska ujada, broniąc przestępców i lewych interesów swoich patronów. Brawo, tak się zachowuje pies na łańcuchu, któremu dają michę. Szczekajcie dalej, kundle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
don donek
  • don donek
  • 25.07.2011 17:43

http://www.bibula.com/?p=41045 , co niektórzy mieszaja : fakty, mity i życzenia ale szkoła ta sama

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 20.07.2011 12:31

@Leszek Małkowski [środa, g.02:15]
No wreszcie ! Podoba mi się - widzisz leniu stać Cię. Nie chodzi o to, że mamy jednakowe poglądy, bo tu moglibyśmy się spierać, ale że nie "wrzucasz" jednego mało znaczącego zdania, lecz wyrażasz dość jasno swoją myśl. Brawo! Ja nie mam prawa recenzować i tego nie robię. Po prostu biję Ci brawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysztof Grabski. Widzę, że wierny kaczysta się boi, że prawda dotrze również do ludzi nie znających historii i woła o cenzurę. Kto jednak zna trochę historię, wie że działania Kaczyńskich, w swej naturze, od samego początku wzorowane są na poczynaniach Hitlera. Hb tylko te podobieństwa wypunktował i chwała mu za to. Każda wypowiedź, kogokolwiek z PiS-u, świadczy o tym, że pilnie uczą się i stosują metody J. Goebbelsa. Kto stosuje metody J. G? Tylko ten, kto ludzi traktuje jak karty w ręku lub pionki na szachownicy. Od rządów PiS zachowaj nas Panie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gucio
  • Gucio
  • 19.07.2011 20:14

@e-tos partyjny PO,czy on tak wygląda jak go opisałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 19.07.2011 19:29

@Gucio pisowski pijarowiec , znasz to z autopsji ? bierzesz ? a wiesz w 1410 była Bitwa pod Grunwaldem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gucio
  • Gucio
  • 19.07.2011 18:11

Internauci czy pijarowcy PO,w końcu biorą za coś pieniądze,to robić też coś muszą.Zamiast "Chcemy Polski równych szans" w przeróbce pojawia się samo "Chcemy Polski". No cóż pan Donald Tusk swego czasu był rzucił hasło"By żyło nam się lepiej",pan premier wypowiedział te słowa z akcentem na"nam" a skarbnik partii pan Mirosław Drzewiecki i szef klubu PO Zbigniew Chlebowski z oddaniem go w tym wspierali.Czy przez te ostatnie lata żyło nam się lepiej ,czy też to pytanie zostanie retorycznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
  • Krzysztof Grabski
  • 19.07.2011 17:21

Pani Gabrielo Blajer.

Dlaczego Pani nie usuwa wpisów hb z godziny 7:02?

Przekonasz się kobieto o prawie i sprawiedliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ANDRZEJ Iwaniak
  • ANDRZEJ Iwaniak
  • 19.07.2011 14:55

Prezes wskazał
Zaprawdę powiadam Wam, Prezes wskazał drogę którą chce nas poprowadzić.
Pokazał nam wizję szklanych domów w drzwiach których nie ma klamek.
Wiadomości moje wskazują tylko na jeden rodzaj lokali gdzie brak jest klamek.
A zatem przekazuję Wam znak rozsądku „NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ”.
TWORKIN