Facebook Google+ Twitter

Internet jest dobrym miejscem do poszukiwań partnera?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-15 18:53

Co trzeci internauta uważa, że cybernetyczna sieć jest dobrym miejscem do poszukiwań partnera życiowego. Tak wynika z globalnego badania opinii publicznej, przeprowadzonego na zlecenie BBC.

Chłopaka lub dziewczyny najchętniej szukaliby przez internet mieszkańcy Pakistanu i Indii. W tych krajach sześciu na dziesięciu użytkowników uważa, że to dobry pomysł. Entuzjastycznie nastawieni do takich działań są też internauci w Ghanie i na Filipinach.

Mniejsze zainteresowanie przejawiają mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych. Tam odsetek osób chcących szukać partnera w elektronicznej sieci waha się od 21 do 28 procent.

Statystyki pokazały jednocześnie, że randkowaniem dzięki internetowi interesują się bardziej osoby bez wykształcenia - 36 procent, niż ci, którzy skończyli studia - 28 procent.

Badanie wśród prawie 11 tysięcy użytkowników z 19 krajów przeprowadziła firma GlobeSca. Jej szef podkreśla, że internet odgrywa coraz poważniejszą rolę w życiu ludzi, i - jak wskazują wyniki sondy - nie chodzi już tylko o wysyłanie e-maili, pracę czy zakupy.`

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.