Facebook Google+ Twitter

Internet mobilny z laptopem dla biznesu

Internet mobilny z laptopem możemy mieć za mniej niż 100 zł miesięcznie, wynika z czerwcowego raportu portalu konsumenckiego Verivox.pl.

Najtańszym rozwiązaniem jest zakup Business Everywhere z laptopem na raty z limitem 1 GB oraz laptopem Maxdata (HDD 120 GB, RAM 1 GB). Średni miesięczny koszt usługi wraz z urządzeniem wynosi 85,19 zł. Nieopłacalny natomiast jest zakup usługi z limitem 0,5 GB za dwukrotnie większy limit transferu i ten sam laptop zapłacimy miesięcznie 6,63 zł mniej. W obu wypadkach warunkiem jest jednak podpisanie umowy na 36 miesięcy.  / Fot. Agata Szpak

Kupując urządzenie w promocji internetu mobilnego z umową na dwa lata, niestety nie zmieścimy się w kwocie 100 zł, ale też znacznie jej nie przekroczymy. W Wiosennej Promocji Ery za internet 1 GB z netbookiem HP Mini-Note (HDD 120 GB, RAM 1 GB) zapłacimy średnio 101,95 zł/m-c.

Oferty z umową na 24 miesiące i limitem transferu min. 5 GB są sporo droższe. Najmniej w tym przedziale zapłacimy za usługę 8 GB. Średni koszt miesięczny internetu z netbookiem Samsung (HDD 160 GB, RAM 1 GB) to 136,56 zł. Co ciekawe, za usługę z 16-krotnie niższym limitem zapłacimy tylko 1,68 zł/m-c mniej.

Źródło: Verivox.pl

Przeczytaj raport "Internet mobilny z laptopem. Analiza ofert dla biznesu"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.