Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32402 miejsce

Internet na linii TP - porównanie ofert Dialogu, Netii i TP

Ile zapłacisz za szybki internet w Dialogu, Netii i TP? Oferta którego operatora jest najtańsza? Dowiesz się tego z najnowszego, lipcowego raportu Verivox.pl.

Internet DSL (internet stacjonarny na łączu telefonicznym) należy do najpopularniejszych w Polsce technologii dostępu do internetu. W najnowszym raporcie portalu Verivox odpowiadamy na kilka pytań, które często zadają sobie osoby poszukujące najlepszej dla nich oferty dostępu do internetu.
Zestawienie średnich kosztów miesięcznych internetu na linii TP w ofercie Telefonii Dialog (na podstawie kalkulatora cen internetu VERIVOX). / Fot. VERIVOX
W raporcie przeanalizowane zostały koszty, jakie poniesie klient indywidualny, który wybierze najtańszą ofertę dostępu do internetu w Dialogu, Netii i TP na łączu telefonicznym TP (Telekomunikacji Polskiej S.A.) w jednej z trzech opcji prędkości: 1 Mbps, 2 Mbps lub 6 Mbps. Wszystkie porównania dotyczą ofert z najtańszym dostępnym modemem. Każdy z operatorów ma do zaoferowania ciekawe oferty.

Przed wyborem i kupnem internetu, często zastanawiamy się czy oby internet na linii telefonicznej jest dla nas. Otóż jeżeli chcemy bezproblemowo i bez ograniczeń oglądać telewizję internetową, pobierać z sieci pliki muzyczne lub filmy oraz szybko publikować swoje liczne zdjęcia na portalach społecznościowych oznacza to, że to właśnie stałe łącze internetowe spełni nasze oczekiwania. Musimy jednak pamiętać, że internet DSL działa na łączu telefonicznym, zatem w naszym miejscu zamieszkania musimy mieć linię telefoniczną lub też musi być możliwość założenia takiej linii.
Zestawienie średnich kosztów miesięcznych internetu na linii TP w ofercie Netii (na podstawie kalkulatora cen internetu VERIVOX). / Fot. VERIVOX
Prędkość, a dokładniej tzw. przepływność łącza internetowego, ma wpływ na to, ile czasu zajmie pobranie danych. Jak deklaruje jeden z operatorów, plik dźwiękowy mp3 o rozmiarze 4 MB pobierzemy na łączu 1 Mbit w ciągu 31 sekund, na łączu 2 Mbit w ciągu 16 sekund, a na łączu 6 Mbit w ciągu 5 sekund. Prędkość 2 Mbit oraz 6 Mbit przyda się również w sytuacji, gdy chcemy oglądać na żywo relacje sportowe, filmy lub teledyski w wysokiej rozdzielczości (HD).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.