Facebook Google+ Twitter

Internet po "Testosteronie"

Jak grzyby po deszczy pojawiają się w internecie portale dla mężczyzn, będące kontynuacją tego co panowie Konecki i Saramonowicz pokazali w "Testosteronie". Czy ich nowy film "Lejdis" znajdzie swoje kontynuatorki?

 / Fot. Fragment strony szaco.plOd premiery kinowej wersji "Testosteronu" minął niecały rok, ale wrażenie jakie ten film wywołał na męskiej części widowni zaowocowała powstaniem kilku portali internetowych, skierowanych tylko do mężczyzn. Wśród nich są zarówno portale tematyczne, portale społecznościowe, są i takie których redakcje postawiły sobie za cel stać się męskim głosem w Internecie. Najbardziej głośny - portal szaco.pl - ogłosił nawet bojkot nowego filmu Koneckiego uznając go za antymęski i obrażający płeć brzydką.

Redakcja wezwała do podpisywania się pod akcją wszystkich mężczyzn, którzy będą bojkotować żeński "Testosteron". Póki co, akcja wywołała dość poważną dyskusję o tym kim jest i powinien być mężczyzna i jaka jest rola kobiety w naszym życiu społecznym.

1 lutego w kinach pojawi się "Lejdis - nowy film wg scenariusza Saramonowicza będący estrogenową odpowiedzią na "Testosteron". Czy przyniesie nową falę ruchów kobiecych, czy przyczyni się to tego, że mężczyźni będą w stanie rozwikłać zagadki kobiecej duszy? Z tego co widać po dyskusjach na forach poświęconych "Lejdis" "komedia amoralna" może powtórzyć efekt "komedii hormonalnej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No to świat stanął na głowie. Chłopy czyście poszaleli!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.