Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6743 miejsce

"Internetowa rewolucja" według Google. Wizytówka firmy za darmo

W nowej akcji Google założysz stronę, umieścisz firmę na mapie i zareklamujesz ją w wyszukiwarce. Wszystko w jedną godzinę i za darmo. Po pół roku ocenisz, czy warto opłacić dalsze prowadzenie strony.

Aby samodzielnie założyć internetową wizytówkę firmy nie musisz znać języków programowania - wystarczy język polski. Przez proces poprowadzi cię strona Internetowa Rewolucja. W formularzach zostaniesz zapytany o typowe dane dla każdej firmy, takie jak adres, telefon i godziny pracy.

 / Fot. Maciek KasprzykOfertę przygotowano głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, powyżej dziesięciu pracowników, ale możesz przystąpić nawet, jeśli zatrudniasz sam siebie. Pracujesz w domu i nie chcesz podawać adresu, aby zachować prywatność? To nie problem. Możesz nie umieszczać znacznika na mapach, choć wtedy nie skorzystasz z akcji w pełni.

Strona będzie działać za darmo przez pół roku. Po tym czasie będziesz już wiedział, czy obecność w sieci przełożyła się na realne zyski i czy opłaca się zapłacić za dalsze funkcjonowanie wizytówki. Jeśli jednak zależy ci na dodatkowej reklamie, to sposobność do pierwszej opłaty nadarzy się wcześniej.

Przy okazji "Internetowej Rewolucji" Google promuje swoją usługę reklamową "AdWords". Już samo posiadanie strony wystarczy, aby znaleźć się w wyszukiwarce. Ale możesz określić kilka słów wyszukiwania, w odpowiedzi na które twoja firma będzie wyświetlona w wyróżnionym miejscu. Przystępując do "rewolucji", otrzymasz marketingowe konto "AdWords" ze stanem 250 zł. Po wyczerpaniu tych środków reklama stanie się nieaktywna i będziesz mógł ją albo porzucić bez konsekwencji, albo zapłacić za dalsze działanie.

Cała akcja powstała pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Techniczną przestrzeń dla nowych stron zapewnia polska firma home.pl, a działania koordynuje i nagłaśnia Google.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.