Facebook Google+ Twitter

Internetowa wpadka kandydata PiS

Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", sztab Jarosława Kaczyńskiego nie wykupił domeny jaroslawkaczynski.pl. Każdy kto wchodzi na tę stronę jest przekierowywany na podstronę Bronisława Komorowskiego.

 / Fot. screenPrawdopodobnie domena trafiła do sympatyzujących z Platformą Obywatelską, a co za tym idzie z rywalem Jarosława Kaczyńskiego, Bronisławem Komorowskim.

"My tego nie zrobiliśmy - zastrzega posłanka Agnieszka Pomaska ze sztabu Komorowskiego. - Nie mam pojęcia kto jest autorem, ale zrobił nam miłą niespodziankę - podkreśla posłanka." (cyt. wiadomosci.wp.pl).

Sztab kandydata PiS nie zraził się poczynaniami internetowego oszusta i nadal promuje Jarosława Kaczyńskiego, wysyłając maile i prośby o głosowanie właśnie na niego.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Na podstronie Bronisława Komorowskiego nie ma kompletnie nic, co zachęciłoby mnie do głosowania na niego. Opluwanie kontrkandydata - zero kreatywności, czyli to - co wszędzie w tej kampanii w wykonaniu PO. Więc próżny trud. Reklamówka ze strajkiem pielęgniarek za rządów Jarosława Kaczyńskiego i wykorzystaniem hasła wyborczego Donalda Tuska. Kompletnie nietrafiona. Rządząca obecnie PO dobrze przecież wie, że trudno wygospodarować pieniądze na dodatkowy cel, jeżeli zostały zaplanowane w budżecie na realizację innych zadań. Nie będę podawać przykładów. Same się nasuwają. Czy za rządów Donalda Tuska żyje się lepiej ? Wszystkim ? Łatwiej rządzić czy krytykować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Michale. Ja osobiście uważam, że kampania Pana Kaczyńskiego przed I turą wyborów wyglądała solidnie.
Przede wszystkim Kaczyński przedstawia swój program, który według mnie jest bardzo dobry.
Komorowski niestety nie robi nic. Nie ma programu. Dla mnie jest takim zagubionym dzieckiem, które wykonuje polecania swoich podwładnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy autorka może wyjaśnić na jakiej podstawie nazywa właściciela domeny oszustem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku ! Kaczyński w kampanii znacząco się nie pomylił, bo i jego udział w kampanii nie jest znaczący. Nie oznacza to jednak, że prezes PiS nie popełnia błędów. Wiec z ostatniego dnia przed ciszą wyborczą i znów dawna retoryka. Mówienie o tym, że smoleńska katastrofa " nie była dziełem przypadku", to puszczanie oka do tych, którzy wierzą w teorie spiskowe. Może paru głosów mu to przysporzyło, ale nie świadczy o nim najlepiej. Zobaczymy, co wymyślą sztabowcy na II turę. Ja osobiście wpadek się spodziewam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego nazywamy to wpadką?
Przecież Pan Jarosław Kaczyński używa domeny jaroslawkaczynski.info
A to, że ktoś kupił domenę i dzięki niej śmieje się z kogoś to przecież nic złego.
Widzę, że niektórzy na siłę szukają tej "wpadki" Pana Kaczyńskiego, który podczas tej kampanii jeszcze znacząco się nie pomylił (w przeciwieństwie do swojego konkurenta Pana Komorowskiego).

Komentarz został ukrytyrozwiń

j.w. - prawa rynku, był tekst na w24 o aukcji internetowej w tej sprawie - ktoś ją po prostu na sprzedaż wystawił i pisałem, że gdybym sam na to wpadł, to bym teraz hajsiwko zgarnął :) a kto kupił domenę i jak ją wykorzystuje to już inna sprawa, choć nie dopatrywałbym się tu żadnego oszustwa, tylko polityką. no chyba, że przyjmiemy, że cała polska polityka to jedno wielkie oszustwo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO łapie się wszystkiego? Czyli czego?

Co do oszustwa, to handel domenami, na ca le szczęście nie jest domena jednej partii polskiej, tylko światowym systemem.
Kto pierwszy i mądrzejszy ten lepszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO łapie się wszystkiego, byle dojść do władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba sympatycy Bronka są lepsi w te klocki niż popierający Jarosława. W internecie radzą sobie lepiej. Może nie tylko w internecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

dlaczego oszusta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.