Facebook Google+ Twitter

Internetowy antywariograf to fikcja?

Reklamowany ostatnio w ogólnopolskich mediach przez osobnika w ciemnych okularach internetowy antywariograf, okazuje się być zaledwie marketingowym zabiegiem.

Jedna ze stron www wskazywana przez wyszukiwarkę internetową, po wpisaniu przedmiotowego hasła, nie zawiera bowiem żadnych przydatnych w tym względzie informacji czy instrukcji - jak można by oczekiwać. Wręcz odwrotnie - kilkustronicowy tekst "atakuje" odbiorcę przerażającymi hasłami, sprowadzającymi się do tego, że wszyscy - winni i niewinni - boją się takich badań, a jeśli się nie boją, to powinni się bać, bo podobno powszechnie wiadomo, że eksperci mogą dowolnie manipulować zarówno samym badaniem, jak i wynikami.

Po takim wstępie pojawia się, oczekiwane w takim kontekście pytanie, czy wariograf można oszukać? Następuje twierdząca odpowiedź. Jednak jak to zrobić - tego już na tej stronie nie ma. Jest natomiast informacja, że wszystkie odpowiedzi rzekomo znajdują się w oferowanej do sprzedaży w promocyjnej cenie książce. Do wiadomości potencjalnego nabywcy załączono nawet coś w rodzaju spisu treści. Jest też apel, aby odbiorca tego komunikatu reklamowego nie pozwolił na zniszczenie przez wariograf przyszłości jego samego i jego rodziny. Tekst kończy się cytatami z podziękowań szczęśliwych nabywców rzeczonej pozycji, dzięki której ocalili pracę, dom i inne cenione wartości. Są też oczywiście szczegóły formalno-techniczne, jak to cudo nabyć i co z nim zrobić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.