Facebook Google+ Twitter

Internetowy Dom Towarowy – więcej niż e-handel

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-20 10:26

Firma EnterCOM, działająca w branży IT od 1991 roku, chcąc przenieść dobre praktyki na rynek konsumencki właśnie ruszyła z nowym projektem, którym jest Internetowy Dom Towarowy.

IDT.pl to platforma e-commerce, która jest innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym klientom w Polsce największą liczbę produktów o przejrzystym statusie, tzn. dostępności i aktualizowanej on-line cenie.

Wirtualny magazyn

Na platformie znajduje się blisko 100 tys. produktów i co ważne, w Internetowym Domu Towarowym zawsze kupujemy towar dostępny w magazynie. Dzięki komunikatom wyświetlanym przy danym produkcie, które są na bieżąco aktualizowane, osoba zainteresowana kupnem danego towaru może sprawdzić czy jest on w danej chwili w magazynie, czy może chwilowo go brakuje lub czy wkrótce będzie jego dostawa. Takie rozwiązanie sprawia, że klienci nie muszą martwić się czy dany produkt na pewno jest dostępny, a po jego zakupie jeszcze tygodniami czekać aż towar zostanie sprowadzony do Polski.

Aktualizacja ceny

Przy wszystkich produktach znajduje się ich cena, która jest aktualizowana on-line. Koszt dostawy jest zawsze stały, a paczka zostaje dodatkowo ubezpieczona – bezpłatnie. Dzięki temu klient zawsze wie jakie są rzeczywiste koszty kupowanego towaru.

Profesjonalni doradcy klienta

Klienci IDT mogą skorzystać z konsultacji przed decyzją zakupową. Przeszkoleni i dobrze przygotowani doradcy udzielą odpowiedzi na pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą w wyborze sprzętu, który będzie spełniał wszelkie nasze oczekiwania. Co ciekawe, jeśli chcemy skontaktować się wybranym działem IDT, wystarczy zapamiętać tylko trzy początkowe cyfry numeru, ponieważ wszystkie kończą się w taki sam, charakterystyczny sposób – 605 IDT IDT, 607 IDT IDT, 609 IDT IDT (czyli 605 438 438, 607 438 438, 609 438 438).

Wsparcie prawne

Nad pracą Internetowego Domu Towarowego stały nadzór sprawują prawnicy, z wieloletnim doświadczeniem w prawie dotyczącym usług elektronicznych. Dzięki temu klienci mogą czuć się bezpieczni, a sklep szybko dostosowywany jest do wszelkich zmian dotyczących e handlu, które pojawiają się w polskim prawie. Warto także podkreślić, że w tym e sklepie wszystkie sesje zakupowe są szyfrowane i zabezpieczone 2048 bitowym kluczem.

Ponadto, w IDT.pl klienci mają pewność, że zamówiony towar jest zgodny z ofertą, w pełni legalny, pochodzący z oficjalnej dystrybucji, a przede wszystkim jest objęty gwarancją.
(Ewelina Puławska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.