Facebook Google+ Twitter

Internetowy Harry Potter jednak autentyczny?

Po naszej publikacji na temat przecieku Harry`ego Pottera do internetu rozpoczęła się ogromna burza w mediach oraz pomiędzy fanami. Informacje sprzed kilku, kilkunastu godzin upewniają nas w tym, że zdjęcia opublikowane w sieci są autentyczne.

Najnowsza powieść J.K. Rowling krąży w internecie / Fot. Zdjęcie najnowszej powieści J.K. RowlingDwa dni temu opublikowaliśmy materiał na temat przecieku najnowszego tomu Harry`ego Pottera w całości do sieci. Po publikacjach na ten temat w internecie, prasie i telewizji na całym świecie wydawnictwo oraz J.K. Rowling, autorka Harry`ego Pottera wystosowali oficjalne prośby, oświadczenia oraz komentarze dotyczące publikacji Harry`ego Pottera and Deathly Hallows.

Na początku podejrzenia co do przecieku padły na wydawnictwo. Podejrzewano przeciek kontrolowany, to znaczy, że napisano drugą książkę i sfotografowano ją specjalnie do celów promocyjnych. Jednakże, nowe fakty dotyczące powieści dały wiele do myślenia, ale nie na temat jej fabuły, czy też zakończenia, lecz na temat wycieku i autentyczności książki, która krąży już po internecie.

Jak oświadczył Scholastic - wydawca Harry`ego Pottera - książka została sprzedana przed terminem przez dwóch Amerykańskich dystrybutorów: Levy Home Entertainment i DeepDiscount.com. Gdyby nie przecieki w internecie, nikt nie poinformowałby o takiej sytuacji. Wydawnictwo nie chciało skomentować autentyczności zdjęć książki, które dostępne są w sieci. Scholastic w swoim oświadczeniu prosi wszystkich, a zwłaszcza media, by pozwolić fanom z niecierpliwością oczekiwać na publikację.

Autorka powieści o Młodym Czarodzieju na swej oficjalnej stronie internetowej także prosi o dyskrecję do czasu premiery powieści. - Premiera jest coraz bliżej, więc proszę wszystkich, ignorujcie dezinformujące przecieki, pojawiające się w internecie i prasie na temat Harry'ego Pottera and Deathly Hallows. Chciałabym poprosić wszystkich, którzy nazywają się fanami Pottera, aby pomogli zapobiec ujawnieniu sekretu treści dla wszystkich tych, którzy chcą przeczytać książkę w dniu publikacji. Niedługo będziecie wiedzieć już WSZYSTKO! - można przeczytać na stronie Rowling.

Oświadczenia wystosowane przez autorkę i wydawnictwo dowodzą, że do internetu oprócz fałszywych wersji książki trafiła też właściwa. Być może są to fotografie opublikowane w serwisie, w materiale pt. Pilnie strzeżona powieść J.K. Rowling do ściągnięcia w internecie.

Fani są już zdesperowani oczekiwaniem na książkę. Jedni szukają jej w internecie - najpopularniejsze wyszukiwarki zarejestrowały miliony wywołanych haseł odnoście Harry`ego Pottera - a drudzy czekają z niecierpliwością...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sonda: Nie przeczytam (37%)

hehe:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.