Facebook Google+ Twitter

Internetowy list w butelce

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-01-11 19:13

"Czeka Cię przygoda, jakiej jeszcze nie przeżyłeś!" - W ten sposób reklamuje się portal www.otwarty-swiat.pl, którego pierwsza wersja właśnie wystartowała.

Otwarty Świat jest pierwszym serwisem komunikacyjnym w Polsce. Ideą tego serwisu jest całkowity nacisk na komunikację, z wyeliminowaniem typowych cech portalu społecznościowego niesprzyjających dialogowi, takich jak podglądactwo czy autoprezentacja.

Serwis powstał z myślą o osobach samotnych jak i tych, które nie narzekają na brak znajomych, ale które chciałyby poznać osoby spoza swojego codziennego otoczenia. W serwisie nie ma żadnych jawnych informacji - nie można podglądać innych profili łącznie z profilami osób, z którymi weszło się w kontakt. Wszystkie informacje na temat nowo poznanej osoby można uzyskać jedynie w czasie bezpośredniej wymiany wiadomości.

Portal oferuje kontakt między użytkownikami poprzez wysyłanie wiadomości. Są one przekazywane na podstawie wcześniej ustalonych kryteriów. Zdaniem twórców, Otwarty Świat ma być odpowiedzią na rosnącą izolację użytkowników internetu.

źródło: chip.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.