Facebook Google+ Twitter

INTOUREX/BOAT EXPO , w dniach 8-10 lutego 2013 r. w Sosnowcu

Tegoroczne, kolejne Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO oraz 6. Targi Turystyczne INTOUREX, odbędą się w nadchodzący weekend w dniach 8-10 lutego 2013 r. w Sosnowcu na terenach wystawienniczych Expo Silesia

Tegoroczne, kolejne Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO oraz 6. Targi Turystyczne INTOUREX, odbędą się w nadchodzący weekend w dniach 8-10 lutego 2013 r. w Sosnowcu na terenach wystawienniczych Expo Silesia.
W programie targów zobaczyć będzie można jak dotychczas oferty organizatorów turystycznych, hoteli i Spa, schronisk młodzieżowych, klubów i szkół żeglarskich, dodatkowo gmin powiatu pszczyńskiego, będącego tegorocznym partnerem targów oraz wiele innych atrakcyjnych propozycji.
Treści marynistycznych dostarczą: Klub Żeglarski Zagłębie, 4winds.pl, Gliwicka Marina oraz Halsuj.pl. Całość uświetnią występy szantowe Kulawego Bosmana z grupy Czarny Rycerz.
Przewidziano też szereg dodatkowych atrakcji, konkursów, co pomoże w zaktywizowaniu zwiedzających.dostarczone przez Expo Silesia Organizatora targów / Fot. Expo Silesia Organizator

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.