Facebook Google+ Twitter

Intrygujące transparenty na balkonach w Warszawie. Sąsiedzi okazują sobie życzliwość

Na balkonach przy Alei Solidarności w Warszawie pojawiły się płachty z namalowanymi na nich życzeniami. To sąsiedzka akcja polegająca na przekazaniu ciepłego słowa sąsiadom.

 / Fot. Aleksandra Podgórska/AIPNapisy na balkonach, Warszawa. Na barierkach niektórych balkonów wieżowców przy Alei Solidarności, a także pobliskiej kamienicy, pojawiły się niecodzienne transparenty. Jaki jest ich cel?

Na balkonach warszawskiego wieżowca można zobaczyć białe płachty z namalowanymi na nimi słowami. Możemy przeczytać takie hasła jak: szczęścia, miłości czy zdrowia, ale też mniej standardowe np. mostów i nieba, a na jednym z pięter pojawił się nawet chiński znak. Nie zabrakło też hiszpańskiego Buena Suerte.

O co w tym wszystkim chodzi? Jest to sąsiedzka akcja, polegająca na przekazaniu ciepłego słowa sąsiadom. W szarej i zimowej rzeczywistości dnia codziennego taki transparent automatycznie wywołuje uśmiech. Życzenia muszą być jedno, maksymalne dwuwyrazowe, tak, aby zmieściły się na płachcie szerokości balkonu. Widząc tak przyjemne powitanie z samego rana, od razu z większym optymizmem można rozpocząć nadchodzący dzień.

Czytaj także: Trwają testy składów drugiej linii metra. Wagoniki będą musiały przejechać 5 tys. kilometrów (wideo)


Źródło: AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Główna strona i podbicie dla gniota o wymalowanych prześcieradłach na balkonach. Brawo redakcjo, temat naprawdę jest poczytny i ważny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.