Facebook Google+ Twitter

Inwazja Światła Fire & Dance w Rudnikach koło Częstochowy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-16 18:09

Inwazja Światła Fire & Dance 2010 zawita już 25 września na Lotnisko Częstochowa Rudniki. Po raz pierwszy w Polsce podziwiać będzie można niesamowite połączenie laserów, multimediów, światła, pirotechniki oraz dźwięku.

 / Fot. materiały organizatoraInwazja Światła Fire & Dance 2010 zawita już 25 września na Lotnisko Częstochowa Rudniki. Po raz pierwszy w Polsce podziwiać będzie można niesamowite połączenie laserów, multimediów, światła, pirotechniki oraz dźwięku. Inwazja Światła to 18 tirów sprzętu, 60 laserów, kilka tysięcy ton pirotechniki, 300 tys. Watt nagłośnienia oraz setki urządzeń świetlnych.

Ogień, światło i dźwięk połączą się w spektakularne widowisko, nie może ciebie tam zabraknąć! Gospodarzem Inwazji Światłą będzie Marcin Jędrych prezenter z Radia RMF FM, a na scenie pojawią się oprócz zagranicznych gości tj.: Safri Duo DJ & Drum Experience, Shaun Baker feat. Maloy, Fragma, również nasi rodzimi artyści tj.: DJ ADHD, Candy Girl oraz Kararockers, którzy zaprezentują publice swe największe hity.

Impreza zaczyna się już o godz. 14 modułem rozrywkowym Fire & Dance, a główny pokaz Inwazja Światła rozpocznie się o godz. 20.45, wtedy teren imprezy pochłonie już noc, zatem widowisko to będzie można oglądać w pełnej okazałości. Efekty świetlne, dziesiątki laserów, świetlne działa i kontrasty, ekrany diodowe, pirotechnika a do tego muzyka live - oto właśnie Inwazja Światła. W trakcie widowiska pojawią się największe przeboje Jean Michela Jarre, Hansa Zimmera (Gladiator, Piraci z Karaibów), Armina Van Buurena, PinkFloyd, Nightwish, Kayanisa, Mike Oldfielda oraz wielu innych znakomitych artystów.

Największy w Polsce pokaz laserów, światła i ogni sztucznych oraz koncerty gwiazd muzyki Dance już za kilka dni w Częstochowie (lotnisko Rudniki – gmina Rędziny)

[aktualizacja] Są jeszcze bilety, kosztują 49 zł. Do 22 września można je nabyć przez internet (eventim.pl), do 25 września będą dostępne w punktach sprzedaży bezpośredniej (Empiki, wybrane Media Markt, redakcja "Życia Częstochowskiego" [ul. Kopernika 8a] oraz punkty eventim) i na lotnisku w siedzibie Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach. W sobotę będzie można je nabyć w kasach na miejscu imprezy (od godz. 11 przez cały dzień) - tu cena wynosi 59 zł. Na każdy bilet osoba pełnoletnia może wprowadzić jedną osobę do lat 14 za darmo.

Dojazd i powrót z Częstochowy specjalnymi liniami komunikacji miejskiej (przystanek ul. Piłsudskiego przy dworcu PKP - bilet 5 zł w obie strony, kupujemy go u kierowcy autobusu) lub samochodem (od strony Częstochowy w kierunku miejscowości Rędziny i dalej do Marianki Rędzińskie, od strony Łodzi, Warszawy dojazd droga krajową nr 1 do krzyżówki na Kościelec skręcamy w lewo przy zajeździe z charakterystycznym samolotem i kierujemy się na lotnisko Rudniki). Trasy będą oznakowane. Parking przygotowany dla 8000 samochodów. [aktualizacja]

Program:
14.00 - oficjalne rozpoczęcie imprezy przez prowadzących, uruchomienie aktywności i animacji dla widzów (miasteczka sponsorskie, park gastronomiczny)
14.05 - Kararockers
14.25 - wejście prowadzących (animacje, konkursy)
14.30 - Kararockers
15.05 - wejście prowadzących (animacje, konkursy)
15.10 - 2Late
15.40 - wejście prowadzących (animacje, konkursy)
15.45 - DJ ADHD feat. Marek Krupa & Kasia Malenda
16.25 - wejście prowadzących (animacje, konkursy)
16.30 - DJ ADHD feat. Marek Krupa & Kasia Malenda
17.15 - wejście prowadzących (animacje, konkursy)
17.20 - Candy Girl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (52):

Sortuj komentarze:

Widz z kościelca
  • Widz z kościelca
  • 01.11.2010 18:07

Ja byłem na tej "imprezie" i powiem jedno to (że sie wyrarze) coś było do D . . . na petardy wydali chyba
ze 200Zł bo moja rodzina 2,5km dalej nic nie widziała a jak tam była ostatnio ta INWAZJA ŚWIATŁA to widać było po drugiej stronie wsi Kościelec a tera to na 2,5km nie było porządnie widać (ale sie postarali!!!). Co do muzyki moja siostra z mamą nic nie słyszały chociasz mieszkają 2,5km od lotniska (jeżeli ktoś nie wie to ta impreza odbywała sie na lotnisku) . Na podsumowanie powiem tylko jedno BEZ KOMENTARZA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
klonoa1
  • klonoa1
  • 28.09.2010 18:55

fajna galeria zdjecia zawsze sa fajne :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
widz z Opola
  • widz z Opola
  • 28.09.2010 13:17

zajebista galeria:

http://www.24opole.pl/3130,Inwazja_Swiatla_2010_Fire_Dance,galeria.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
klonoa1
  • klonoa1
  • 27.09.2010 20:18

na wielu imprezach bylem takiego typu ale moge powiedziec jedno ze lepsze petardy mialem na sylwestra a pokaz laserow heh zenada porownajcie z olsztynem kilka lat temu co sie dziala to byly lasery a tu wielka reklama calej imprezy a gospodarze sie nie popisali wykonawcy hehe przesadzili safri duo jedynie cos pokazalo imprezy nie bylo slychac u mojej dziewczyny 2 km dalej to ma byc naglosnienie lepsze sa na festynach wydalem 50 zł na bilet zaluje bo nie dosc ze drogo to wjazd kosmiczny na taka lipe mam nadzieje ze za rok czy za 2 sie poprawia i te przerwy miedzy fajerwerkami jak mozna 3 min strzelania i 15 przerwy tak sie nie robi wielu ludzi sie zawiodlo strasznie na tej imprezie a ile ludzi kurwo..... na poklazy az szkoda gadac

Komentarz został ukrytyrozwiń
Basia Serek
  • Basia Serek
  • 27.09.2010 18:32

Witam,
Ja przyjechałam na pokaz do Częstochowy aż z trójmiasta i muszę powiedzieć że bardzo mi się podobało, pokaz był bardzo fajny momentami dech zapierał. Nie którzy wykonawcy troszeczkę zawiedli mówię tu o pewnej filigranowej Pani z potężnym głosem która umie zaśpiewać tylko 3 piosenki i powtarzała ze 2 razy swoje przyboje w kółko - chyba była pijana bo nawet kamera nie robiła jej zbliżeń. Jeżeli chodzi o kontrolę to nie zgodzę się z przedmówcami którzy wypowiadali się że nie można wnosić napoi dla dzieci u nas nie było z tym najmniejszego problemu. ogólnie impreza udana pieniądze nie zostały stracone.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycja
  • Patrycja
  • 27.09.2010 18:31

Moim skromnym zdaniem uważam , że nie ma co " psioczyć " na takie widowisko. Jestem z Łodzi i porównując " Planet of Angel " z łódziej areny a widowisko w Kościelcu ! a nie Rudnikach Zdecydowane 9/10 dla Kościelca ;D;D Więcej takich imprez ;D Poza tym durne wypisywanie na forum o pozwach zbiorowych ?? No proszę was ... śmiech na sali

Komentarz został ukrytyrozwiń
alka
  • alka
  • 27.09.2010 14:57

jakie zadupie!? nie widze związku!! tym bardziej, ze przyjezdzalismy tam z roznych miejscowości... Jesli ktos oglasza WIELKI POKAZ typu 'swiatlo i dzwięk' a do tego bierze za to kase, to chyba powinien byc do CZEGOŚ zobowiazany!!! w sierpniu bylam na multimedialnym widowisku "Komnata Natchnień" w Świerklańcu - na zadupiu i za darmo - i bylo REWELACYJNE!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Krzysztofik
  • Tomasz Krzysztofik
  • 27.09.2010 07:25

To skandal , jak można tak oszukiwać ludzi!!!! Popieram pomysł pozwu zbiorowego! Kapele zrobiły swoje choć nagłośnienie nie było najlepsze ale ten pokaz światła był normalnie tragiczny. Obiecali dużo , pokazali niewiele.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ziutek
  • Ziutek
  • 26.09.2010 22:16

Jak się czyta zapiski tych d... szczególnie z warszawki to normalsa jucha zalewa że takie d... mają jakieś podwiązania do naszej kochanej stolicy. Co do imprezy to naturalnie można ją różnie oceniać, każdy ma prawo do słuchania albo Chopina albo disco polo. Wiadomo, że fani Chopina będą źle się czuć na koncercie jakiegoś mydełka fa. Tutaj nie spodobało się "młodym gniewnym" m. in. łączenie polskiej flagi z murami - gratulacje, pięknie. Bez komentarza .... A sam koncert jak Polska i jak Polacy - tacy jesteśmy własnie i od czasu do czasu obraz w lustrze boli, oj boli .....