Facebook Google+ Twitter

Inwestycja NOWE ORŁOWO firmy Invest Komfort doceniona w Londynie.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-16 13:56

Znajdująca się w pobliżu molo, w letniskowej części Gdyni inwestycja Nowe Orłowo otrzymała w Londynie 5 gwiazdek w prestiżowym konkursie International Property Awards. To już 2 inwestycja Invest Komfort nagrodzona w tym konkursie.

Na uroczystej gali International Property Awards 2014 w Londynie, która odbyła się w dniu 14.10.2014., nagrodę w kategorii Najlepsze Budownictwo Mieszkaniowe w Europie, otrzymało osiedle NOWE ORŁOWO http://www.noweorlowo.pl/zrealizowane przez Invest Komfort uzyskując maksymalną ilość 5 z możliwych 5 gwiazdek.

Cieszymy się, z tego sukcesu – mówi Iga Marmołowska Specjalista ds. Marketingu i PR Invest Komfort – jury dostrzegło ogromną wartość Nowego Orłowa – jego doskonałe położenie w Gdyni, przy ulicy Orłowskiej, u podnóża rezerwatu Kępa Redłowska, blisko molo i plaży w cichej i eleganckiej dzielnicy. Istotny okazał się również kameralny układ urbanistyczny z niewielkimi budynkami, otoczonymi przydomowymi ogródkami. Uwagę jury zwróciły ciekawe rozwiązania architektoniczne, platformy widokowe na dachach, proste i nowoczesne bryły, precyzyjne zaaranżowane części wspólne, a także zastosowane szlachetne materiały wykończeniowe.

W 2009 roku firma otrzymała nagrodę w konkursie International Property Awards 2009 w kategorii The Best High-Rise Development (Europa) za budynek Sea Towers.

Od 1995 roku w konkursie International Property Awards ocenianie są nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe z całego świata, jak i firmy działające we wszystkich sektorach branży nieruchomości. Jury składające się z ponad 70 cenionych ekspertów z całego świata wybiera ostatecznie zwycięzców w 47 kategoriach. Przyznawane nagrody są podzielone na następujące regiony: Afryka, Azja i Pacyfik, Arabia Saudyjska, Kanada, Karaiby, Ameryka Środkowa i Południowa, Europa, Wielka Brytania i USA.

Międzynarodowa Nagroda uznawana jest na całym świecie jako znak doskonałości i najwyższy poziom realizacji.

Trójmiejski deweloper z segmentu premium

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 33 inwestycje, budując blisko 4000 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 270 tys. mkw. Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Władze firmy starannie wybierają miejsca dla nowych obiektów, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską.(IGA MARMOŁOWSKA)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.