Facebook Google+ Twitter

Inwestycja w studia podyplomowe – rozwój kariery i wyższa pensja

Według badań studia podyplomowe są przepustka do kariery zawodowej i doskonałym argumentem w negocjacjach dot. podniesienia wynagrodzenia.

Z danych pochodzących z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, iż w 2013 roku wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach rosły wraz z poziomem posiadanego wykształcenia. Osoby, które ukończyły dodatkowe studia (podyplomowe, MBA, doktorat) otrzymywały w 2013 roku całkowite wynagrodzenie brutto wyższe, niż ich koledzy podsiadający jedynie tytuł magistra. Płace osób, które ukończyły studia podyplomowe wyniosły 5 200 PLN i były o 8% wyższe od wynagrodzeń osób z tytułem „doktora”. Inwestycja w studia podyplomowe okazują się opłacalna oraz prestiżowa. Chcący uzupełnić wykształcenie muszą się jednak spieszyć. Rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania
i Bankowości potrwa do 30 października!

Na „dodatkowe” wykształcenie zwracają uwagę rekruterzy, przyszli oraz obecni pracodawcy. Uczelnie warto wybrać mądrzę! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i studentów Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – najstarsza, niepubliczna Uczelnia w Wielkopolsce, stworzyła unikatową ofertę praktycznych studiów podyplomowych. WSZiB podpowiada - wybierz studia podyplomowe oferujące:

• praktyczne zajęcia i wykłady ze znanymi ekspertami
• renomowane certyfikaty międzynarodowe w cenie studiów
• wykładowców – praktyków, uznanych fachowców w branży
• kształtujące zdolność wykorzystywania wiedzy i umiejętności w pracy
• pozwalające na zawarcie kluczowych znajomości z nauką i biznesem - networking

Uczelnia oferuje jedyne w Polsce studia podyplomowe - Praktyczne aspekty zarządzania projektami z uznanym na świecie certyfikatem PMI Global R.E.P. Partnerem merytorycznym kierunku została firma szkoleniowa Management Training and Development Center. Ambasadorem kierunku - dr Darryl W. Booker, uznany na świecie ekspert w dziedzinie analizy biznesowej. Instruktor i konsultant ESI Intl. oraz MT&DC, firmy, która jako pierwsza w Polsce otrzymała status PMI Global Registered Education Provider oraz certyfikat ISO 9001:2008.

Kierunek Praktyczne aspekty zarządzania projektami skierowany jest do osób, nastawionych na sukces zawodowy i rozwój praktycznych umiejętności. Absolwenci studiów otrzymują rozpoznawalny przez pracodawców Certyfikat PMI Global R.E.P. jak również Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych. Certyfikaty, będące potwierdzeniem zdobycia praktycznych kompetencji są często przepustką do awansu zawodowego, a także utwierdzają pracodawcę o zdeterminowaniu pracownika
i jego chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Witam! W Poznaniu studia podyplomowe można jeszcze podjąć w Wyższej Szkole Bankowej. Na wielu kierunkach trwa jeszcze rekrutacja, a na innych pozostały ostanie wolne miejsca. Atuty studiów podyplomowych na WSB to: nowoczesne programy nauczania, koordynator-opiekun każdego kierunku, wykładowcy z doświadczeniem praktycznym, interaktywna forma zajęć - gry biznesowe, case studies, warsztaty, świadectwo w języku polskim i angielskim, przyjazna dla uczestnika organizacja studiów, Program Firma oraz dogodny, ratalny system płatności. Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetowa po szczegóły.


Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
Online Ekspert WSB

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.