Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7745 miejsce

Inwestycje w nieruchomości komercyjne

Zastanawiasz się nad inwestycją w nieruchomości komercyjne, takie jak kamienica lub centrum handlowe? A może chciałbyś zainwestować w grunty przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową lub usługową?

Zastanawiasz się nad inwestycją w nieruchomości komercyjne, takie jak kamienica lub centrum handlowe? A może chciałbyś zainwestować w grunty przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową lub usługową? Masz wątpliwości czy warto zainwestować w taką nieruchomość?

Poniżej opiszemy kilka aspektów dla których warto zainwestować w nieruchomości komercyjne.

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej.
Historia dowodzi, iż we wszystkich krajach, które przystąpiły do Unii odnotowuje się wzrost cen nieruchomości. Przyczyną takiej sytuacji jest m.in. otwarcie granic, swobodny przepływ kapitału, proces wyrównywania cen z innymi krajami Unii, perspektywa wejścia do strefy Euro i wzrost zaufania do polskiej waluty. Dzięki temu Polska przyciąga coraz liczniejsze grupy zagranicznych inwestorów, którzy bardzo chętnie inwestują w naszym kraju. W rezultacie możemy zaobserwować wzrost cen w największych miastach, takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, czy Gdańsk. Inwestorzy zagraniczni bardzo chętnie inwestują w największych miastach czego przykładem mogą być rozpoczęte inwestycje takie jak: Waterlane i Aura Island w Gdańsku, Mokotowska 59 w Warszawie, czy Arboretum w Łodzi.

Wzrost zamożności społeczeństwa.
Społeczeństwo bogaci się - wzrastają płace, a to z kolei pozwala bardziej przychylnie odnieść się do zakupu, czy wynajmu własnego M. Większe zasoby w portfelu, nowe inwestycje i decyzja o zakupie nieruchomości kreuje przewagę popytu nad podażą, a tym samym stopniowy wzrost cen.

Dostępność kredytów hipotecznych.
Stabilna sytuacja w gospodarce
stabilność złotówki, niska inflacja, wzrost PKB to podstawowe czynniki umożliwiające bankom zaoferowanie szerokiej gamie klientów w miarę tanich i dostępnych instrumentów finansowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobry artykuł. Kliencie inwestujący w nieruchomości komercyjne lubią obiekty, na które jest podpisana długoletnia umowa najmu, najlepiej z jakąś siecią i stopa zwrotu musi być do 10 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.