Facebook Google+ Twitter

Inwestycje w rozwój pracowników sa kluczem do sukcesu organizacji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-12 09:52

Ogólnopolski Program certyfikacyjny Inwestor w Kapitał Ludzki organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania po raz kolejny zaprasza do udziału firmy, i instytucje, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie.

 / Fot. Inwestor w Kapitał LudzkiProgram certyfikacyjny Inwestor w Kapitał Ludzki organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania już od dziesięciu lat wyróżnia przedsiębiorstwa, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie. Również w 2010 roku kolejne organizacje mają możliwość ubiegania się o prestiżowe Godło, które przyznawane jest w czasie uroczystej gali towarzyszącej największej imprezie w branży HR jaką jest Kongres Kadry.

Godło dla liderów zarządzania zasobami ludzkimi

Celem Programu jest stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce. Przeznaczony jest dla wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów/filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji. Założeniem programu jest pomoc organizacjom w zakresie weryfikacji standardów zarządzania zasobami ludzkimi, wprowadzania zmiany oraz wspieranie budowania wizerunku pożądanego pracodawcy (Employee Branding) na rynku marketingu personalnego.

Każda organizacja oceniana jest pod kątem rozwoju kadr, odpowiedzialnej i przejrzystej polityki personalnej oraz sukcesów w budowaniu klimatu organizacji opartej na wiedzy. W przeprowadzeniu audytu uczestniczą wybitni eksperci branżowi. Firmom i instytucjom, które uzyskają najlepsze wyniki, przyznawany jest tytuł oraz Godło Inwestora w Kapitał Ludzki. Laureaci korzystać mogą również z szerokiego pakietu wsparcia, oferowanego przez organizatorów oraz partnerów projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.