Facebook Google+ Twitter

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach

19 marca 2015 roku w Gliwicach w godzinach 9.00 – 15.00 w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ulicy Kaszubskiej 28 odbędą się Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

XVII już edycja targów organizowanych wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej stanowi doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji.

Targi mogą również ułatwić uczniom szkół ponadgimnazjalnych podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Na targach obecni będą również przedstawiciele instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom.

Jedną z firm, która weźmie udział w targach i opowie o pracy w dużym przedsiębiorstwie elekroinstalacyjnym jest firma Hager Polo powstała w wyniku połączenia struktur handlowych dwóch znaczących na polskim i zagranicznym rynku branży elektrycznej firm, a mianowicie Polo Systemy Elektroinstalacyjne Sp. z o.o. oraz należącej do dużego koncernu Hager Group - Hager Electro Sp. z o.o. Firma posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne - w Tychach oraz w Kórniku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.