Facebook Google+ Twitter

Inżynierskie Targi Pracy już 11 marca

Już po raz XV odbędą się inżynierskie Targi Pracy w Krakowie. O tym dlaczego warto przybyć, przeczytacie w dalszej części artykułu.

Targi odbędą się w Hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie w godzinach od 10 do 17.

Targi pracy to doskonała okazja dla studentów jak i dla osób z kwalifikacjami na zdobycie ciekawej, wymarzonej pracy czy też załatwienia praktyk studenckich.

Każdy wystawca podczas Targów posiada swoje własne stanowisko, przy którym konsultanci przestawiają swoją ofertę, odpowiadają na pytania.

To również doskonała okazja na zapoznanie się z obecnym rynkiem pracy, dowiedzeniu się, jakie zawody i specjalności są najbardziej pożądane, a jakie już niestety coraz mniej.

Firmy bardzo często oferują możliwość odbycia praktyk studenckich w swojej firmie. Co daje to przyszłemu pracownikowi? Przede wszystkim doświadczenie, jakże cenione przez pracodawców, umiejętność pracy w grupie, a także uczy dobrej organizacji swojego czasu.

Często pozytywne odbycie praktyki, kończy się umową o pracę zaoferowaną przez firmę.

Warto inwestować w siebie i swoje wykształcenie, dlatego nie traćmy ani chwili czasu, i odwiedźmy Targi Pracy. A nóż znajdzie się coś, co nas zainteresuje? Może znajdziemy pracę swoich marzeń.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.