Facebook Google+ Twitter

IO w Londynie. Znamy już rywali polskich siatkarzy

Wielka Brytania, Włochy, Argentyna, Bułgaria i Australia - to przeciwnicy polskich siatkarzy w zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Magnus Manske/Creative Commons 2.0Jak donosi portal pzps.pl, Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej podała terminarz grupowych meczów kobiet i mężczyzn w piłce siatkowej. Polska reprezentacja mężczyzn znalazła się w grupie A, wśród innych pięciu zespołów.

Na drodze - rewelacyjnie spisujących się ostatnio - Polaków staną reprezentacje: Wielkiej Brytanii, Włoch, Argentyny, Bułgarii oraz Australii. Wszystkie mecze grupowe zostaną rozegrane w okresie od 29 lipca do 6 sierpnia. Dwa dni później mają się odbyć ćwierćfinały, a 10 sierpnia - półfinały. Finał rozgrywek zaplanowany jest na ostatni dzień igrzysk - 12 sierpnia.

Pierwszy mecz biało-czerwoni rozegrają w niedzielę, 29 lipca o godzinie 20.00, a przeciwnikiem będą Włosi. Potem Polacy zagrają kolejno: we wtorek, 31 lipca o godz. 11.30 z Bułgarią, w czwartek, 2 sierpnia o godz. 16.45 z Argentyną, w sobotę 4 sierpnia o godz. 11.30 z Wielką Brytanią. Ostatnim grupowym rywalem będzie Australia, z którą zagramy w poniedziałek, 6 sierpnia o godz. 9.30 (wszystkie godziny podane wg czasu londyńskiego).

W grupie B znalazły się natomiast: Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, Tunezja.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.