Facebook Google+ Twitter

iPhone 5 zostanie pokazany już dziś. Czego możemy się spodziewać?

Dziś wieczorem Apple zaprezentuje nowego iPhone'a. Z zapowiedzi konferencji wynika, że będzie nosił numer 5. Parametrów nowego smartfonu Apple możemy się tylko domyślać, więcej (a w zasadzie prawie wszystko) wiemy o oprogramowaniu. iOS 6 pokazano bowiem w czerwcu.

Sonda

Czy kupisz iPhone'a 5?

 / Fot. Materiały prasoweOd miesięcy spekuluje się, że nowy smartfon Apple otrzyma większy ekran. Wiele wskazuje na to, że będzie miał on przekątną 4 cali. Z licznych zdjęć, które aspirowały do rangi "przecieków" wynika, że szerokość iPhone'a nie ulegnie zmianie, zostanie on za to wydłużony. Niektórzy podawali nawet rozdzielczość ekranu, która ma wynosić rzekomo 1136 x 640. Ten ostatni szczegół wskazywałby, że wyświetlacz miałby proporcje 16:9.

Inne elementy, o których można przeczytać niezliczone ilości newsów to: wsparcie technologii NFC, jeszcze mniejsza karta SIM (nanoSIM), zmiana tzw. dock connectora na mniejszy. Wśród plotek pojawiały się nawet takie, że Apple zmieni design swoich słuchawek dołączanych do iPhone'a i iPodów.

Czytaj także: Apple pokazało nowości. MacBooki, OS X Mountain Lion i iOS 6


Dziś wieczorem dowiemy się czy i które plotki były prawdziwe. Wiemy za to, że w iOS 6 pożegnamy się z Google Maps. Od tej pory użytkownicy korzystać mają z danych firmy TomTom. Nowością będzie niedostępna dotychczas z poziomu natywnej aplikacji nawigacja turn-by-turn. Rozwód Apple z Google, to kontrowersyjna decyzja, za wcześnie jednak, by wyrokować o jej sensowności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.