Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10933 miejsce

iplex.pl - czyli VOD online za darmo

Tydzień temu wystartowała pierwsza, darmowa wirtualna wypożyczalnia filmów VoD w Polsce. Serwis utrzymuje się reklam, które oglądamy przed wybranym filmem.

Strona główna serwisu / Fot. iplex.plW iplex.pl będzie można zobaczyć zarówno filmy komercyjne, jak i ambitne kino światowe. Ofertę uzupełniają materiały podróżnicze, przyrodnicze, historyczne, a także bajki i kabarety. W kolejnych tygodniach pojawią się również seriale i koncerty. Iplex.pl jako pierwszy serwis VoD w Polsce stworzył internautom szansę bezpłatnego korzystania z zasobów całej swojej oferty. Co więcej – aby korzystać z jego usług nie trzeba się już logować. Wystarczy wejść na stronę i wybrać dowolną pozycję z blisko tysiąca oferowanych materiałów. Aby skorzystać z usług iplex.pl nie trzeba posiadać dodatkowego oprogramowania. Oglądane pozycje nie buforują się, a niektóre (np. "Gomorra" czy "Mądrość i seks") prezentowane są w jakości HD.

Filmy nie będą przerywane reklamami. Znacznie poszerzono ofertę dostępnych dla użytkowników materiałów. Zwiększono liczbę oferowanych filmów, uzupełniając je o dobrze odbierane wśród amatorów kina pozycje, jak: "Wojna polsko - ruska", "Mała Moskwa" czy "Underworld 2 – Ewolucja". Zmieniono także design strony. Dotychczasowe czarne tło z elementami amarantu zastąpiła biel z szaro-niebieskimi akcentami.

Udoskonalono funkcjonalność dodając zakładki z podziałem na różnorodne sekcje tematyczne oraz na najpopularniejsze pozycje w danym miesiącu czy weekendzie. Autorzy serwisu nie zapomnieli też o charakterze społecznościowym. Pod każdym z filmów znajduje się lista stron, za pomocą których internauta może polecić go znajomym. Każdy z oglądających może dopisać komentarz lub recenzję, a nawet zamieścić film na swojej stronie.
 / Fot. iplex.pl

źródło: informacja prasowa serwisu iplex.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

adam  rokicki
  • adam rokicki
  • 12.02.2012 12:32

fajne

Komentarz został ukrytyrozwiń

może filmów nie jest dużo, ale niektórych nie widziałem no i za darmo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto przypominać o ciekawych inicjatywach:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Materiał powtórzony pisał o nim już sam Wydawca

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.