Facebook Google+ Twitter

IRA zagra koncert w Krakowie już 11 kwietnia

Zespół pochodzący z Radomia wystąpi w krakowskim klubie Studio. Towarzyszyć mu będzie grupa Carrion.

Plakat / Fot. last.fmIRA jest bardzo znanym i popularnym zespołem rockowym. Grupa powstała w Radomiu, w 1987 roku. Na koncie ma dziewięć płyt studyjnych, a najnowsza z nich, po prostu "9", została wydana w roku 2009. Do tej pory zespół sprzedał około 2 miliony płyt.

Obecnie zespół tworzą: charyzmatyczny wokalista Artur Gadowski, basista Piotr Sujka,
perkusista Wojciech Owczarek oraz gitarzyści Marcin Bracichowicz oraz Piotr Konca. Grupa znana jest przede wszystkim z takich utworów jak: "Dedal i Ikar", "Wiara", "Mocny", "Parę chwil".

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:IRA_2007.jpgPrzypomnijmy, że ostatni koncert zespołu IRA w Krakowie miał miejsce w klubie Kwadrat w Andrzejki, a wcześniej grupa zagrała w takich klubach jak Rotunda czy Studio. 11 kwietnia w krakowskim klubie Studio zespół będzie promował najnowszy album. Jako support wystąpi Carrion. Jest on nazywany nadzieją polskiego rocka. Grupa także pochodzi z Radomia.

Patronat nad koncertem objęły Eska Rock i Interia.pl. Po koncercie w Krakowie zespół uda się także do Wrocławia, Lublina, Rzeszowa i Katowic.

Ceny biletów wnoszą: 30 zł bilet ulgowy, 40 zł bilet normalny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.