Facebook Google+ Twitter

Ireneusz Krosny na Kabaretowej Scenie Trójki

W Piwnicy pod Harendą, na Kabaretowej Scenie Trójki, 20 października o godz. 19 wystąpi Teatr Jednego Mima - Ireneusz Krosny. To propozycja dla tych, którzy gustują w humorze sytuacyjnym i wyśmienitej grze aktorskiej.

Ireneusz Krosny podczas Kabaretonu na festiwalu TOPtrendy 2006 w Sopocie. / Fot. PAP/Barbara OstrowskaIreneusz Krosny w "Teatrze Jednego Mima" tworzy autorskie, pantomimiczne spektakle komediowe. Jego etiudy to pełne abstrakcji i absurdu historie. Krosny wypracował oryginalny własny styl. Jego technika jest przezroczysta jak dykcja u aktora - czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie. Występuje zawsze w czarnym, neutralnym kostiumie i nie stosuje makijażu. Chicago Reader, uzasadniając przyznanie wyróżnienia właśnie Ireneuszowi Krosny napisał: "Świeży, śmieszny, nie można mu się oprzeć". Gospodarzem wieczoru będzie Artur Andrus.

Wejście do lokalu znajduje się od ulicy Oboźnej, przy skrzyżowaniu z ulicą Karasia. Bilety: http://www.biletynakabarety.pl i w klubie Harenda (w przedsprzedaży 20 zł (liczba limitowana), pozostałe - 30 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.