Facebook Google+ Twitter

Irlandia. Zabójca Polaków ponownie przed sądem

Ponownie rusza proces Irlandczyków oskarżonych o zabicie dwóch Polaków w południowej części Dublina, na początku tego roku - podaje herald.ie.

Jak podaje serwis herald.ie jeden z zabójców Polaków stanął dziś przed sądem, w celu odczytania dowodów i ponownego rozpatrzenia sprawy. Ponowny proces jest wynikiem tego, że jeden ze sprawców - David Curran, przekroczył granicę pełnoletności, dzięki czemu sprawa będzie mogła się tym razem odbyć przed sądem kryminalnym, a nie jak poprzednio przed sądem dla nieletnich. Proces ponownego kompletowania dokumentów ma zająć około czterech tygodni.

David Curran wraz z Seanem Keogh’iem oskarżeni są o zabicie 29-letniego Pawła i 27-letniego Mariusza. Dwójka Polaków została zaatakowana 23-go lutego 2008. w południowej częsci Dublina. W wyniku odniesionych ran, zadanych śrubokrętem, obaj mężczyźni zmarli.

Drugi z zabójców, 19-letni Sean Keogh został we wtorek aresztowany i pozostanie w areszcie do czasu następnego przesłuchania przed sądem okręgowym (24.06.08)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sprawiedliwość musi być

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.