Facebook Google+ Twitter

Irlandzka grupa Kodaline kolejnym wykonawcą na Open'er Festival 2015. Zespół zagra 1 lipca na głównej scenie

Kodaline to kolejny zagraniczny wykonawca, który zagra na Open'er Festival 2015. Iralndzki zespół wystąpi 1 lipca na głównej scenie. Będzie to pierwszy koncert grupy na Open'erze.

 / Fot. By Kathi Rudminat [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsZespół Kodaline pochodzi z Dublinu. Początkowo muzycy występowali pod nazwą 21 Demands. Zespół tworzą: Stephen Garrigan, Mark Prendergast, Vinny May i Jason Boland. Debiutancki album "In a Perfect World" trafił do sklepów w połowie 2013 r. i znalazł się na szczycie irlandzkiego zestawienia najchętniej nabywanych krążków.

Produkcją najnowszego albumu "Coming Up for Air" zajął się Jacknife Lee, który współpracował między innymi z U2 i R.E.M. Krążek ukazał się 9 lutego 2015 r. i zawiera 12 utworów.

"Irlandzki Dublin zapisał się wielkimi literami w historii muzyki. Choć właściwie była to tylko jedna litera i towarzysząca jej cyfra. 35 lat po debiucie U2, w stolicy Irlandii powstała formacja Kodaline (przez kilka lat funkcjonująca pod nazwą 21 Demands), która pierwszy raz pojawi się w Polsce w ramach Open’er Festival" - reklamują występ Kodaline organizatorzy Open'er.

Czytaj także: Marmozets wystąpią na Open'er Festival. Brytyjska grupa zagra 2 lipca

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.