Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11316 miejsce

Iron Maiden. Ostatni koncert trasy będzie transmitowany online

Zakończenie The Book Of Souls World Tour planowo będzie mieć miejsce na festiwalu Wacken Open Air. Miłą informacją dla tych, którzy nie będą mogli stawić się osobiście, jest zapowiedź ogólnoświatowej transmisji online koncertu Iron Maiden.

Iron Maiden - Paléo Festival Nyon 2016; 20.07.2016. By Stéphane Gallay from Onex, Switzerland (Paléo 2016 – Iron Maiden-29) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons / Fot. Stéphane GallayPotwierdzono wcześniejsze wieści o możliwej transmisji online koncertu Iron Maiden na Wacken Open Air. Show zamykający ostatnią kartę The Book Of Souls World Tour, odbędzie się w dniu 4 sierpnia. Przekaz wydarzenia na żywo umożliwi Arte TV.

Metal Hammer cytuje Roda Smallwooda, managera Iron Maiden: Zdecydowaliśmy się na finisz trasy w Wacken, jako że jest to idealny sposób, aby zakończyć te magiczne tour graniem dla 80,000 rdzennych fanów metalu na tym legendarnym metalowym festiwalu.

Wszędzie gdzie graliśmy, fani byli niesamowici a reakcja na nowe utwory i sceniczny show była zjawiskowa. Zespół zachwycił się każdą minutą spędzoną na scenie.

Skutkiem tego...: Więc kiedy Wacken i Arte poprosili nas o rozważenie streamingu na żywo z występu, tedy skorzystaliśmy z okazji, którą oddaliśmy naszym fanom jako prezent na koniec trasy.

The Book Of Souls World Tour rozpoczęło się 24 lutego, przetoczyło swoim żywiołem poprzez 36 krajów na sześciu kontynentach. Iron Maiden zagrali dla ponad 1,5 miliona fanów. Trasa obejmuje 72 koncerty.

Z pewnością transmisja z Wacken zadowoli wszystkich, którzy z takich czy innych powodów nie mogą wybrać się na festiwal. Przekaz live w dniu 4 sierpnia rozpocznie się o godzinie 21.30. Wydarzenie można oglądać dzięki telewizji Arte (link) oraz na oficjalnej stronie Wacken (link)


źródło: Metal Hammer

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.