Facebook Google+ Twitter

Iron Maiden wystąpi w Polsce!

Jak poinformowała oficjalna strona zespołu Iron Maiden, polskich fanów czeka nie lada gratka. Brytyjski zespół zagości w naszym kraju aż na dwóch koncertach!

Pierwszy z nich odbędzie się 3 lipca 2013 roku w Atlas Arenie w Łodzi, a następnego dnia muzycy pojawią się w Arenie Gdańsk. Na koncerty w tych miastach Polacy musieli czekać prawie 30 lat! Ostatnim razem muzyka Iron Maiden rozbrzmiała tam w 1986 roku. Zespół przyjedzie do nas podczas trasy „Maiden England”, która jest inspirowana trasą „Seventh Son Tour” z 1988 roku.

Podczas swojej trasy koncertowej w 2013 roku zespół zawita m.in. do Francji, Włoch i Niemiec. W Szwecji, gdzie zagrają 13 lipca, bilety zostały już wyprzedane! W tym roku Iron Maiden usłyszeć mogli mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jak mówił wokalista Bruce Dickinson: „Byliśmy kompletnie onieśmieleni reakcją fanów z Ameryki. Trasa „Maiden England” była naszą największą trasą tam od wielu lat. Niektórych miejsc nie odwiedzaliśmy od ponad dwudziestu lat, więc nie wiedzieliśmy czego się spodziewać!”. Dickinson podkreślał również, że dzięki nowoczesnej technologii byli wstanie zaktualizować i poprawić to, co pokazali w 1988 roku. Jak przystało na Iron Maiden, nie zabraknie efektów i niesamowitej scenografii. Będą pokazy świetlne, pirotechniczne, a przede wszystkim pojawi się stały bywalec koncertów Eddie w przeróżnych wcieleniach.

Iron Maiden podczas trasy "Seventh Son" w utworze "Infinite Dreams" (1989):

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.