Facebook Google+ Twitter

Ironia, drwina i gadżety - skutki przesytu Katarzyną W.

Najbardziej rozpoznawana w Polsce blondynka ma już swoje fan page na Facebooku. Internauci czują przesyt tematu Katarzyny W. w mediach. Efekty - ironiczne propozycje na dalsze ścieżki kariery mamy Madzi, drwiące tytuły, zabawne gadżety.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielPrześmiewcze artykuły, szalone gadżety, propozycje dalszej kariery - tak społeczeństwo reaguje na kolejne wiadomości o sławnej już Katarzynie W. Bo jak można inaczej reagować na trwający już kilka miesięcy "spektakl" z jej udziałem? Zaczęło się dramatycznie, a przerodziło się w satyrę.

Do dziś nie wiadomo jeszcze czy książka napisana przez Izę Bartosz pojawi się w sprzedaży czy też nie, ponieważ pozycja "Wybaczcie mi" została zbojkotowana przez internautów. Tytuł "Wybaczcie mi. Wiara, nadzieja, miłość" brzmi niczym  / Fot. W24przewodnik duchowy, który w żaden sposób nie pasuje do całej tej otoczki, jaką wytworzyła wokół siebie Katarzyna W. Ja osobiście żadnej skruchy u niej nie dostrzegam, winna niczemu się nie czuje, zatem skąd taki tytuł? Być może tytuł ma zupełnie inne znaczenie, może to autorka książki Iza Bartosz przeprasza wszystkich, że w ogóle ją napisała? Z jakiś tylko jej znanych przyczyn postanowiła napisać to "dzieło", bo przecież pisać każdy może, a kupi i przeczyta ten kto zechce.

Internauci prześcigają się w coraz to nowych, szalonych pomysłach, dotyczących sposobu na dalszą "karierę" bohaterki, która pewnie niektórym śni się już po nocach. Na stroniekimono.pl wczoraj pojawił się artykuł z ciekawymi propozycjami na ciąg dalszy „kariery” najbardziej rozpoznawalnej blondynki w naszym kraju. "Bohaterka" nazywana jest już "celebrytką". Polska projektantka mody Katarzyna Konieczka ironicznie podsumowuje:

"Róże Gali", w kategorii "Kariera w dobrym stylu" mama Madzi miażdży konkurencję. Łzy wzruszenia, flesze "Wszystko zawdzięczam córce". Mama Madzi twarzą kampanii społecznej "Późna aborcja". Diwy polskiej sceny muzycznej płaczą, bitwę na okładki 2012 wygrywa mama Madzi. Ktoś już sobie zaklepał domenę mamamadzi.pl? Kropka kom? Pieniążki leżą na ulicy. Ma stylistkę? Jej menager mówi "Nigdzie nie idziesz już do Drzyzgi, teraz spokojnie Pieńkowska albo Mołek". Dubstep "Śliski kocyk". Mamy swojego Charlesa Mansona ale heloł, nasza kandydatka na ikonę popkultury jest ładniejsza. Kto zagra mamę Madzi?"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Janusz Andrzejewski
  • Janusz Andrzejewski
  • 15.04.2012 13:13

Temat Katarzyna W. można porównać do tematu katastrofy smoleńskiej, Na jednej reklamę robi sobie Rudkowski a na drugiej Jarosław Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń

celebrytka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda tylko wielka, że wszyscy ci ludzie skoncentrowali się na tej nieszczęśliwej kobiecie zamiast na świństwie zrobionym jej przez Rutkowskiego, albo na skandalicznej postawie mediów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny materiał o Katarzynie W napisany o tym by już o niej nie pisać ale jeszcze ten jeden raz...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znów daje o sobie znać rozkład polskiego sądownictwa. Zamiast jasnej sytuacji: winna - niewinna, mamy burleskę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.