Facebook Google+ Twitter

Irys - serial koreański na antenie Tele5

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-04 15:51

Od 9 maja (g. 18:15) telewizja Tele5 rozpocznie emisję koreańskiego serialu sensacyjnego IRYS. Jest to drugi z kolei serial z gatunku dramy, który zostanie wyemitowany w Polsce (pierwszym był "Łowcy niewolników").

Kim Hyun-jun (Lee Byung-heon) i Jin Sa-woo (Jeong Jun-ho) to bracia krwi, którzy ślubowali, że nie zdradzą się nawzajem, nawet gdyby ceną było ich życie. Wyróżniają się swoją postawą wśród innych młodych mężczyzn i zostają zauważeni przez Narodowy System Ochrony (NSS) – koreańską agencję wywiadowczą i stają się jej agentami. W pracy poznają agentkę Choi Seung-hee (Kim Tae-hee) i obaj zakochują się w niej. Choi odwzajemnia uczucia Kima, a Jin musi walczyć ze sobą, aby nie okazać swojej słabości do dziewczyny. Pewnego dnia Kim i Choi oraz Jin zostają w trybie pilnym wysłani na akcję na Węgry. Kiedy świętują sukces swojej misji, Kim otrzymuje wiadomość. Jeden z dyrektorów NSS prosi go w tajemnicy o spotkanie, na którym przekazuje rozkaz wykonania indywidualnej akcji. Pomimo doskonałej ochrony, udaje mu się zlikwidować cel.

Jednak w czasie ucieczki zostaje poważnie raniony przez ochroniarzy mężczyzny, którego zabił. Udaje mu się na szczęście uciec i schronić w pewnym domu. Jednak niedługo później zostaje zdradzony przez swojego najbardziej zaufanego przyjaciela. Pomimo ciężkich ran Kim próbuje uciekać z pułapki z pomocą Choi. Zostają rozdzieleni, a samochód, którym uciekał Kim, eksploduje. Mężczyźnie udaje się jednak wyjść z tego cało. Pomaga mu w tym tajemniczy „Głos”, który wyjawia mu w tajemnicy, że w ramach NSS działa tajna grupa o nazwie Irys. Niestety Kim żyje w przekonaniu, że Choi zginęła.

Tak samo myśli dziewczyna o swoim ukochanym.
Rok później świat obserwuje negocjacje w sprawie połączenia dwóch Korei. Kim Hyun-jun powraca, aby zemścić się na tych, którzy zdradzili go i odebrali wszystko, co było mu drogie. Z pomocą prezydenta odzyskuje swoje miejsce w NSS i rozpoczyna walkę z tajną organizacją Irys, która próbuje przeszkodzić w połączeniu obu koreańskich państw. Kim stawia wszystko na jedna kartę.

Premiera: 09.05.11 (poniedziałek), godz. 18:15, emisja: poniedziałek-piątek godz. 18:15

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=CGTEnF6CRnk&lc=_50Py56FGAFOndI1QZeyma2gwTZ2TM8Z2Ne4R71BGo8&feature=inbox

IRYS (IRIS)
Serial sensacyjny, 20 odcinków x 70 minut, 2009 Korea Południowa
Scenariusz: Kim Hyun-jun,
Reżyseria: Kim Gyu-tae, Yang Yoon-ho
Występują: Lee Byung-heon, Jeong Jun-ho, Kim Tae-hee, Kim Seung-woo, Kim So-yeon

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.