Facebook Google+ Twitter

ISIS dokona masakr w Europie i USA? To prawie pewne! Część 1

„Zaprawdę! Jesteśmy ludźmi, którzy kochają śmierć w imię Allacha tak jak wy kochacie życie. Zaprawdę! Jesteśmy ludźmi, którzy uwielbiają pić krew. Przybywamy, aby was pozarzynać!“ Rabi Szihada z Nazaretu (!) przemawia jak Atylla król Hunów.

wojownicy tzw. świętej wojny / Fot. nieznanyOto zaś nowy Mahdi i nowy Atylla w jednej osobie, wódz tzw. Państwa Islamskiego, samozwańczy kalif Ibrahim:„Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec dokonaniu zamachu. Staramy się wykorzystać nasze możliwości operacyjne. Poza tym prowadzimy intensywną wymianę informacji ze wszystkimi innymi siłami bezpieczeństwa w kraju i za granicą i uzgadniamy z nimi wszelkie niezbędne posunięcia.” – zapewnił wypowiadając się dla opiniotwórczego tygodnika „Bild” szef Urzędu Ochrony Konstytucji (niemiecki odpowiednik naszej niedawnej ABW; Bundesamt für Verfassungsschutz, BfV) Hans-Georg Maaßen. Tak nawiasem krwisty cytat w nagłówku tego artykułu pochodzi z tego samego źródła.

Jak się dowiadujemy dalej największe niebezpieczeństwo stanowi około 4 tysiące młodych muzułmanów sunnickich z całej Europy, w tym ponad 400 obywateli niemieckich, którzy wyjechali do Syrii i Iraku, aby walczyć tam z miejscowymi, prorosyjskimi i proirańskimi rządami. Teraz część tych ludzi powraca wraz ze zdobytym na Bliskim Wschodzie doświadczeniem w walce z wojskiem i terroryzowaniu cywilów. Czy siły bezpieczeństwa będą w stanie ich powstrzymać? Trzeba spróbować to przeanalizować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

No cóż, nie pałam miłością do marksizmu-leninizmu, a głębsze analizy wydarzeń XX wieku, jakie prowadzę od dawna, utwierdziły mnie w przekonaniu o płytkości sądów ideologicznych tego kierunku. Zło, które leninowska bzdurologia usiłowała osądzić i wyplenić, tkwi znacznie głębiej amipeli w samolubnym postępowaniu znacznej części burżuazji. Głębiej niż w słynnych zdaniach prezydenta Eisenhowera o kompleksie wojskowo-przemysłowym, któremu zależy na rozkręcaniu spirali zbrojeń przez sprawianie, aby wielkie mocarstwa codziennie żyły w strachu przed innymi wielkimi mocarstwami. Nawet głębiej niż podobne zdania na podobne tematy, jakie wypowiadało pokolenie ojców Davida Dwighta.

Odnoszą silne wrażenie, że Anglicy umieli podołać wyzwaniom polityki światowej, ale Jankesi nie umieją. Karabin powtarzalny był w sprawnych rękach ludzi przytomnych znacznie wydolniejszym narzędziem tworzenia i utrzymywania imperiów niż samolot bezzałogowy w rękach ludzi podejmujących decyzje w oparciu o zafałszowaną ideologię. W Iraku. Libii, Syrii, Jemenie rozbito całkowicie albo prawie stosunkowo umiarkowane reżimy świeckie w imię bożka pięcioprzymiotnikowego głosowania - przyropdniego brata bożka wyzwolenia proletariatu przez zawodowych rewolucjonistów. Rozbito też armie tych reżimów, a na ziemię wypadło przy sposobności całe mnóstwo broni. Wypadło na grunt wybicia milionów ludzi z normalnego dla ich cywilizacji trybu życia, obalenia w nich wiary w jakiekolwiek ideały polityczne, zniszczenia wszelkiej praworządności i poczucia bezpieczeństwa. "Rasowi" imperialiści nie postępowali w ten sposób z tubylcami, pomijając dwa wypadki przy pracy, które przydarzyły się Niemcom i Belgom. W wyniku pojawiła się siła wykorzystująca zamęt i usuwająca go na rzecz własnego porządku z piekła rodem. Powtórzyły się warunki prowadzące do triumfu faszyzmu i bolszewizmu. Islam nie musi być totalitarny, podobnie jak socjalizm i nacjonalizm. Staje się takim w warunkach skrajnych, pod wpływem wynaturzeń polityki mocarstwowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coraz częściej powraca mi do głowy myśl, sprzed lat, z czasów tzw. Komuny. Wtedy za występowanie wszelakich światowych zawirowań - w tym aktów zbrojnych - obciążano wino producentów militariów. Teraz, jak wspomniałem, powraca myśl - czy aby nie jest to prawdą w 100 procentach. - Bo jakim sposobem, islamscy terroryści są po zęby uzbrojeni, w broń, nie przez siebie wyprodukowaną, lecz przez firmy znane na całym świecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wgryzam się powoli w rozmaite doniesienia na temat PEGIDA. Rzecz jasna nie wyrobiłem sobie jakiegoś mocno uzasadnionego i sprecyzowanego zdania jak na razie. Planuję dojść do tego do końca tygodnia... W każdym razie byłoby dobrze gdyby obywatele Niemiec wreszcie ruszyli na ulice i zaczęli przywracać porządek we własnym kraju. Bez takich ruchów autorytarne rządy, które stale wszystko wiedzą najlepiej, a z każdych wyborów robią teatr z rozdzielonymi z góry rolami, już niedługo popędzą masy jak barany na rzeź.

Natomiast odnośnie ISIS rzecz jasna aż bije w oczy, że to kolejna historia w stylu dobry, a potem zły nasz s...syn, nawiozując do słynnego zdania FDR o dyktatorze Dominikany. Tylko, że wuj Adolf podobno też był najpierw finansowany przez tych, których potem radykalnie zwalczał. Odnośnie wielkiej pomocy jaką otrzymał "wódz światowego proletaroatu" w zajęciu wszechrosyjskiego tronu w 1917 ze strony Niemców, ale również Amerykanów i Anglików, a także szwedzkich i szwajcarskich socjalistów, od paru dobrych lat nie ma już najmniejszej wątpliwości. Tak iż okropne wypadki przy pracy się zdarzają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, kitu o broni masowego rażenia już nikt nie kupi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Albo ujmujac rzecz lapidarniej: czy myśli Pan, że oto nagle ludzi "olśniło", czy realizują oni po prostu napisany scenariusz..? Co nie wykllucza przecież "słuszności" ich działań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu, myśli Pan, że te manifestacje są spontaniczne?

W innym miejscu mówi Pan o "jankesach", a jankes to raczej Amerykanin z pilotem i myszką w fotelu.
Natomiast to, która grupa aktualnie "rządzi", które służby, a nawet służby w służbach, a już tym bardziej kto finansuje przeróżne operacje ( globalnie) - to w dzisiejszym świecie rzecz już nie tak prosta do identyfikacji.

Można tylko domniemywać o potencjalnych scenariuszach i o tym, czy sprawy toczą się zgodnie z nimi, czy wymykają się spod kontroli.

W tym przypadku: kto stoi za powstaniem ISIS? Czy nie przypadkiem powstało ono po to właśnie, aby na wyreżyserowane akcje wywołać określone kontrreakcje? A jeśli tak, to w jakim celu? Bliższym i dalszym?

Z dużym prawdopodobieństwem można założyć tylko jedno: ktokolwiek za tym stoi, skrupułów w dążeniu do osiągnięcia swoich celów nie ma żadnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To robi wrażenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patrzcie na to! 2 i pół monuty - jak jesień 25 lat temu w enerdówku:

https://www.youtube.com/watch?v=CvqoRfmfBEw

Dla znających niemiecki koniecznie ten materiał, niespełna cztery minuty:

https://www.youtube.com/watch?v=j5zPw4MALVQ

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niemcy powstają! Tłumy skandują te same hasła co w 1989 w NRD: "Wir sind das Volk!! - "Nic o nas bez nas" i "Zusammen sind wir stark!" - "Naród zjednoczony jest niezwyciężony!" Tak jak w miesiącach przed upadkiem reżimu Honeckera zaczęło się w odwiecznie niepokornej Saksonii. Miesiąc temu w Dreźnie wyszła na ulice pierwsza manifestacja Europejskich Patriotów Przeciw Islamizacji Zachodu - PEGIDA. Dziś w kilku dlaszych miastach. Z tygodnia na tydzień demonstracje przybierają na sile, zaś autorytarny rząd zaczyna powoli wpadać w panikę. Państwowa telewizja ostrzega przed rasistami, którzy pragną Czwartej Rzeszy... Obowiązkowo w najbliższych dniach napiszę o tym dokładniej. Co będzie wymagać ciężkiej pracy, którą znów docenią nieliczni... Tylko kto powiedział, że krzyż, który dźwigam ma być lekki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czemu "redakcja" nie podbija wartościowych materiałów? Subiektywne oceny Rafała, który wyraźnie kieruje się swoimi sympatiami, w tym politycznymi powinna spotkać się z reakcją wydawcy. Mam wrażenie, że to jest już jego prywatny folwark.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.