Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17973 miejsce

ISIS - Odrażające kara dla kobiet

Młoda matka została brutalnie okaleczona przez ISIS - z powodu karmienie piersią w miejscu publicznych.

.Młoda matka została brutalnie okaleczona przez ISIS - z powodu karmienie piersią w miejscu publicznych.

Członkowie ISIS - Osławiona żeńskia policja Al-Khansa patrolująca ulice w tzw "kalifacie" w Syrii i Iraku, realizującego surowe prawo szariatu odnośnie stroju i wyglądu kobiet.
Co to jest prawo szariatu?
Za pomocą metalowego urządzenia z kolcami, znanego jako " Biter" urządza się surowe kary na miejscowych kobietach które pokazały za dużo skóry - i na kobietach, które karmią piersią w miejscu publicznym.

Ostatnio, w twierdzy ISIS z Raqqa, w Syrii 24 letnia kobieta została niedawno zaczepiona przez brygady Al-Khansa, ponieważ karmiła swoje dziecko piersią w miejscu publicznym.
Jej opowieść jest szokująca.
" hej, wzieli mnie do siedziby" Hesba 'w mieście, i zaprowadzili mnie do sali tortur, a potem poprosili, abym wybrała między batem lub "Biter",
"Nie wiedziałem, co to było" biter " dodała - "Bałem się, biczowania, więc wybrałam to pierwsze" Była to dla mnie niespodzianka ".
"Przynieśli ostry przedmiot, który miał wiele zębów, trzymali mnie, umieszczając go na moich piersiach ściskając je mocno," powiedziała młoda kobieta pod nikiem Batol, anonimowo, aby chronić swoją tożsamość.
"Krzyczałam z bólu i zostałam ciężko ranna. Później zabrali mnie do szpitala ... Czułem wtedy, że moja kobiecość została całkowicie zniszczona. "

Batol potwierdziła również, że inne syryjskie kobiety padają ofiarą narzędzia tortur zwanego " Biter ".
Nie byłam jedyną, która była torturowana przy użyciu tego przyrządu, ". "Było wiele kobiet w siedzibie Al-Khansa , a ich sytuacja była tragiczna."

źródło - strona autora www.crusader.besaba.com lub www.raqqa-sl.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.